NewsyImię syna Rafała Maseraka wyciekło do mediów. Wygadała się gwiazda „Tańca z gwiazdami”

Imię syna Rafała Maseraka wyciekło do mediów. Wygadała się gwiazda „Tańca z gwiazdami”

Rafał Maserak z partnerką
Rafał Maserak z partnerką
Marta Borkowska

05.03.2020 08:20, aktual.: 05.03.2020 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Maserak to jeden z najpopularniejszych polskich tancerzy. Zyskał sławę dzięki występom w Tańcu z gwiazdami. Przystojniak jest również choreografem i instruktorem tańca. Na planie tanecznego show połączyło go płomienne uczucie z aktorką Małgorzatą Foremniak. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Małgorzatą Lis. Para właśnie powitała na świecie swojego pierwszego syna. Przyszedł on na świat zaledwie dwa dni przed rozpoczęciem 10. edycji Tańca z gwiazdami, w której Maserak zawalczy o Kryształową Kulę wraz z Sylwią Lipką.

Rafał Maserak został ojcem. Jak ma na imię jego syn?

Tancerz w grudniu nie chciał zdradzić w wywiadzie dla Party, jak będzie miał na imię ich pierworodny. Przyznał się jedynie do tego, że wraz z partnerką wybrali dla dziecka kilka imion. Byli raczej zgodni w tym temacie. Okazało się, że po porodzie tajemnica szybko wyszła na jaw i to wcale nie za sprawą dumnego taty. Zdradziła ją inna gwiazda biorąca udział w Tańcu z Gwiazdami. Kto był na tyle odważny?

Radosną nowinę oficjalnie potwierdzono wczoraj tj. 4 marca. W czasie prezentacji oferty ramówkowej stacji Polsat na nadchodzącą wiosnę, gdzie pokazano propozycje przeznaczone dla widzów. A co szykuje stacja? Premierę będą miały dwa nowe show, w tym jedną prowadzone przez debiutującą Blankę Lipińską. Autorka bestsellerów postanowiła spróbować swoich sił również na ekranie.

Natomiast już lada dzień rozpocznie się kolejna edycja Tańca z Gwiazdami. Jako prowadzących zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę oraz Krzysztofa Ibisza. To właśnie prezenter był na tyle nieroztropny, że wywołując Rafała podczas wczorajszego wydarzenia, zagalopował się i zdradził imię syna Maseraka, który do tej pory trzymał to w tajemnicy. Jak się okazało, wybór padł na Leona. Jest ono na 16. miejscu w rankingu najpopularniejszych imion męskich w 2018 roku w Polsce.

Rafał Maserak i Małgorzata Lis
Rafał Maserak i Małgorzata Lis
Rafał Maserak - premiera Jak poślubić milionera
Rafał Maserak - premiera Jak poślubić milionera
Rafał Maserak
Rafał Maserak
Rafał Maserak w sesji z ciężarną partnerką
Rafał Maserak w sesji z ciężarną partnerką
Rafał Maserak zostanie tatą
Rafał Maserak zostanie tatą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także