Rafał Maserak został ojcem! Wielka radość tuż przed rozpoczęciem „Tańca z gwiazdami”

Rafał Maserak z partnerką

Rafał Maserak z partnerką

Rafał Maserak został ojcem. Małgorzata Lis urodziła syna. Czy para wybrała już imię dla dziecka?

Fani Rafała Maseraka oszaleli z radości razem z nim, gdy pod koniec 2019 podzielił się na Instagramie wspaniałą nowiną. Tancerz ogłosił, że jego partnerka spodziewa się dziecka. Kilka tygodni później potwierdził, że na świat przyjdzie syn.

Będę tatą. Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać – napisał.

Rafał Maserak został ojcem. Imię dziecka jest już wybrane

Radość w domu gwiazdora musi być ogromna, bowiem jak twierdzi magazyn Party, Małgorzata Lis urodziła. Na razie imię syna Rafała Maseraka nie jest znane. Tancerz w grudniu zdradził tylko, że wraz z partnerką wybrali dla dziecka imiona i wcale się przy tym nie kłócili.

Tuż przed porodem Maserak i Małgorzata Lis wzięli udział we wspólnej sesji. Na zdjęciu, jakie ulubieniec widzów pokazał na Instagramie mogliśmy podziwiać mocno zaokrąglony brzuszek jego ukochanej.

Rafał Maserak ma ogromny powód do radości – po raz pierwszy został ojcem. 36-letni tancerz doczekał się syna, który przyszedł na świat zaledwie dwa dni przed rozpoczęciem 10. edycji Tańca z gwiazdami, w której gwiazdor zawalczy o Kryształową Kulę. Dawny casanova nie może się też doczekać, kiedy weźmie swojego potomka w ramiona.

Gratulujemy i witamy na świecie 🙂

Czy Małgorzata Lis i Rafał Maserak są już po ślubie?

Niestety, o ile Maserak jest otwarty, jeśli chodzi o ciążę ukochanej, o tyle rozmawiać o ślubie nie zamierza. Nie wiadomo więc, czy plotki o tym, jakoby ceremonia już się odbyła w wielkiej tajemnicy są prawdziwe, czy może przyszli rodzice ze sformalizowaniem związku wstrzymają się do czasu, aż ich pociecha pojawi się na świecie.


Rafał Maserak i Małgorzata Lis

Rafał Maserak i Małgorzata Lis

Rafał Maserak w sesji z ciężarną partnerką

Rafał Maserak w sesji z ciężarną partnerką

Rafał Maserak spodziewa się syna

Rafał Maserak spodziewa się syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×