Rafał Maserak zostanie ojcem! Właśnie przekazał wspaniałą wiadomość i chyba zdradził płeć dziecka

Rafał Maserak będzie ojcem

Rafał Maserak będzie ojcem

Rafał Maserak wkrótce zostanie ojcem. Radosną nowiną podzielił się na Instagramie. Zobaczcie, co napisał.

Rafał Maserak dzięki charyzmatycznej osobowości stał się jedną z największych gwiazd programu Taniec z Gwiazdami. Jego perypetie na parkiecie, ale także te sercowe, obserwują tysiące Polaków. Od niedawna jednak tancerz ustatkował się i jest w związku z Małgorzatą Lis. Para szykuje się do ślubu, a teraz mężczyzna ogłosił, że zostanie ojcem.

Rafał Maserak zostanie ojcem

Na początku roku dotarły do nas wieści o tym, że Rafał Maserak i jego partnerka Małgorzata Lis szykują się do ślubu, a teraz podzielił się kolejnymi, radosnymi wieściami, że już wkrótce zostanie ojcem. Plotki docierały już wcześniej, ale dopiero teraz tancerz potwierdził informację.

Ogłosił ten fakt na swoim Instagramie, pozując do zdjęcia z malutkimi butkami w rękach. Nie wybrał tak spektakularnego sposobu jak Robert Lewandowski, ale z pewnością jego radość jest nie mniejsza. 

Będę tatą. Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać – napisał.

Butki na zdjęciu wydają się być niebieskie, więc pewnie Rafał Maserak sugeruje, że będzie miał synka, dlatego że ten kolor przypisany jest płci męskiej.

Jak tylko podzielił się wieściami, zewsząd zaczęły spływać gratulacje. Nie do wiary, że naczelny playboy znanego show, w końcu się ustatkował, znalazł miłość, a teraz zdradził, że będzie tatą.

  • Serdeczne gratulacje od całej naszej rodziny. Szykuje formę na pępkowe – napisał Radosław Majdan.
  • Gratulacje!
  • Oooo, serdeczne gratulacje!!!!

Życzenia złożyli też Katarzyna Zielińska, Lenka Kliment, Magda Stużyńska, Tomasz Kłos, Paulina Chylewska i wielu innych sławnych przyjaciół tancerza.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do gratulacji!


Rafał Maserak zostanie tatą

Rafał Maserak zostanie tatą

Rafał Maserak i Małgorzata Lis

Rafał Maserak i Małgorzata Lis

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×