Rafał Maserak o swoim ślubie. Przekazał nam zaskakujące wieści: „Jesteście pierwsi, którym o tym mówię” [WIDEO]

Rafał Maserak o ślubie z Małgorzatą Lis

Rafał Maserak o ślubie z Małgorzatą Lis

Rafał Maserak o ślubie z Małgorzatą Lis. Przystojny tancerz w rozmowie z naszą reporterką po raz pierwszy zdementował plotki, które od kilku miesięcy krążą w mediach. Zobacz, co powiedział.

Rafał Maserak od lat zalicza się do grona najprzystojniejszych mężczyzn w polskim show-biznesie. W jego przypadku powiedzieć, że jest jak wino to za mało. Rafał z roku na rok wygląda coraz lepiej, czas zdecydowanie działa na jego korzyść. Chociaż 35-latek nie może narzekać na brak powodzenia wśród kobiet (i mężczyzn), jego serce od dawna jest zajęte. Gwiazdor od czterech lat jest w szczęśliwym związku z Małgorzatą Lis.

Piękna partnerka Rafała Maseraka nie udziela się w mediach, nie bywa na salonach, zatem wiemy o niej niewiele. Ostatnio nazwisko ukochanej tancerza zaczęło przewijać się przez media w związku z plotkami o rzekomym ślubie pary. Ile prawdy jest w tych spekulacjach? Okazuje się, że niewiele.

Kiedy ślub Rafała Maseraka?

Maserak w rozmowie z naszą reporterką oficjalnie zdementował doniesienia na temat przygotowań do ceremonii, która według ustaleń Faktu miałaby odbyć się w tym roku:

Ja sam nic na ten temat nie wiem, jeżeli chodzi o moje wesele w tym roku. Może kiedyś, w dalszej przyszłości, jeżeli Tamara będzie miała ochotę to zapraszam. W tym roku nie zmieniam stanu cywilnego. Jesteście pierwszym portalem, w którym dementuję – w tym roku nie będę zmieniał stanu cywilnego.

Fanki Rafała mogą zatem odetchnąć z ulgą. Uff…

Zobacz: Małgorzata Socha bez makijażu przyłapana w spa! Zdjęcie gwiazdy pokazał największy amant Polsatu

Zobacz: Rafał Maserak zatęsknił za zmysłową Małgorzatą Foremniak! Po latach od ich romansu pokazał wspólne intymne zdjęcie!

Zobacz: Mało brakowało! Anna Dereszowska i Rafał Maserak byli o krok od śmierci! Wadliwy samolot niemal spowodował tragedię


Rafał Maserak z partnerką Małgorzatą Lis

Rafał Maserak z partnerką Małgorzatą Lis

Macademian Girl i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Macademian Girl i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Rafał Maserak i Macademian Girl - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 8

Rafał Maserak i Macademian Girl - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×