Rafał Maserak się żeni! Znamy szczegóły ślubu tancerza!

Rafał Maserak, ślub

Rafał Maserak, ślub

Rafał Maserak o ślubie

Rafał Maserak w ostatnim wywiadzie opowiedział o weselnych planach. Jeśli myślicie, że ma zamiar zorganizować bajkową ceremonię na plaży, to jesteście w błędzie. Ma być hucznie i swojsko!

Rafał Maserak jako jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce jest obiektem westchnień wielu kobiet. Niestety, dla większości z nich w jego życiu miejsca nie ma, bowiem gwiazdor Tańca z Gwiazdami od ponad czterech lat żyje w szczęśliwym związku ze znaną prawniczką Małgorzatą Lis.

Chociaż wydawało się, że Rafała nie da się usidlić, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Tancerz planuje wziąć ślub:

Ja jestem Polakiem z krwi i kości, więc wesele musi być z przytupem! Ma być wódeczka, śledzik na stole, disco polo i Zenek! Ma być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, włącznie z moją babcią i moim dziadkiem. To ma być impreza, która zostanie zapamiętana przez naszych gości, bo dla nich to robimy – mówi tancerz w rozmowie z Faktem.

Jak to w każdym związku bywa, nie zawsze zdanie jednej połówki podziela ta druga, podobnie jest w przypadku Maseraka i Lis:

Mamy z Gosią różne opinie na temat wesela, więc musimy to przedyskutować i się dogadać. Wkrótce zajmiemy się tym tematem – wyjaśnia mężczyzna.

Cóż, znając charakter Rafała, jesteśmy pewni, że postawi na swoim, a do pierwszego tańca pary młodej będzie przygrywał Zenek Martyniuk!

Rafał Maserak zatęsknił za zmysłową Małgorzatą Foremniak! Po latach od ich romansu pokazał wspólne intymne zdjęcie!

Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu: Grażyna Wolszczak, Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży, Dominika Tajner-Wiśniewska, Karolina Szostak

Znamy WSZYSTKIE pary “Tańca z Gwiazdami”! Jest kilka zaskoczeń!


Rafał Maserak zostanie ojcem

Rafał Maserak zostanie ojcem

Rafał Maserak wydał oświadczenie w sprawie ciąży

Rafał Maserak wydał oświadczenie w sprawie ciąży

Rafał Maserak – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Rafał Maserak – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×