NewsyOlga Kalicka pokazała twarz synka. Do tej pory mogliśmy oglądać jedynie tył jego głowy. Mały przystojniak

Olga Kalicka pokazała twarz synka. Do tej pory mogliśmy oglądać jedynie tył jego głowy. Mały przystojniak

Olga Kalicka pokazała synka
Olga Kalicka pokazała synka
Elwira Szczepańska
23.04.2022 22:40

Olga Kalicka znana jest przede wszystkim z roli Magdy w hitowym serialu TVP Rodzinka.pl. Po zakończeniu produkcji postanowiła skupić się na rodzinie. Na początku 2019 roku została po raz pierwszy mamą, a na świecie pojawił się jej synek Aleks. Chłopiec jest częstym gościem na profilu aktorki, ale do tej pory nie zdecydowała się pokazać twarzy dziecka. W sobotę jednak zrobiła wyjątek.

Olga Kalicka pokazała twarz synka. Jak wygląda Aleks?

Olga Kalicka trzy lata temu została mamą. Aktorka często powraca do wspomnień z dnia narodzin syna i dzieli się nimi z opinią publiczną. W jednym z wywiadów opowiedziała o powołaniu do rodzicielstwa oraz jedenastogodzinnym porodzie, podczas którego obecny był jej ówczesny partner i ojciec chłopca, Cezary Nowak. Niestety ta relacja należy już do przeszłości, o czym Olga poinformowała w oświadczeniu.

To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi, żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji.

Kalicka wróciła do równowagi. Skupiła się na rozwijaniu własnej marki odzieżowej, a także na wychowywaniu synka. W sobotę po raz pierwszy zdecydowała się pokazać twarz Aleksa. Opublikowała wspólne zdjęcie z ulic Warszawy, które opisała wszystko mówiącym hasztagiem.

#powercouple

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że między mamą a dzieckiem jest piękna więź. Internauci także są zachwyceni małym przystojniakiem.

Syn Olgi Kalickiej
Syn Olgi Kalickiej
Olga Kalicka pokazała syna
Olga Kalicka pokazała syna
Olga Kalicka pokazała syna
Olga Kalicka pokazała syna
Olga Kalicka z synkiem
Olga Kalicka z synkiem
Olga Kalicka z synkiem
Olga Kalicka z synkiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także