Quebonafide pochwalił się kolejną metamorfozą. Zmiana goni zmianę. „To już musi być galaktyka”

Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide i jego metamorfozy ciąg dalszy. Tym razem pokazał fanom zmianę fryzury. Jak wygląda?

Quebonafide po prawie dwóch latach milczenia, wrócił do aktywności w mediach i zrobił to z wielkim przytupem. Opublikował zdjęcie na Instagramie, zapowiadając nową płytę, a fani przeżyli niezły szok. Metamorfoza była naprawdę niesamowita. Raper pozbył się tatuaży, kolorowych włosów i zaczął nosić okulary. Postawił na wizerunek grzecznego chłopca w niebieskiej koszulce polo. Wszystko to było wielką mistyfikacją w celach marketingowych, jak się okazało.

Trzeba przyznać, że Quebo przemyślał to wszystko i zaplanował perfekcyjnie. Pretekstem do zmiany wizerunku była promocja nowej płyty artysty. Ukrył swoje liczne tatuaże pod makijażem. W momentach, gdy pokazywał się publicznie, nakładał wciąż ten sam zestaw ubrań. Na jego koncie na Instagramie pojawiały się liczne relacje, pokazujące go jako skromnego i grzecznego chłopca.

Okazało się strzałem w dziesiątkę, a utwory Quebo podbijają listy przebojów nie tylko w Polsce. Jednak raper idzie dalej. Właśnie pochwalił się kolejna zmiana wizerunku.

Quebonafide ogolił głowę

Kuba Grabowski niedawno wrócił do swojego prawdziwego ja. Pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie powiedział o całej akcji.

W Niedzielę Wielkanocną pokazał fanom kolejną zmianę. Na klimatycznym zdjęciu pozuje z resztkami pianki do golenia na pozbawionej włosach głowie, z maszynką, którą tego dokonał w ręku. Spogląda prosto w obiektyw lekko nieobecnym spojrzeniem.

@mlody_grabus – napisał.

View this post on Instagram

@mlody_grabus

A post shared by QUEBONAFIDE (@quebahombre) on

Opis sugeruje, że czuje się, jak za dawnych lat i odsyła do profilu o tejże nazwie. Jego obserwujący z niemałym rozbawieniem, ale i uwielbieniem komentują kolejną metamorfozę idola.

  • śliczny k**wa jesteś, śliczny.
  • to już musi być galaktyka.
  • I to jest ten que na którego czekaliśmy!
  • Krol kocham cie.
  • Człowiek roku.
  • Petarda dżordż.
  • Wow, piekny – piszą.

Quebonafide łysy

Quebonafide łysy

Quebonafide łysy

Quebonafide łysy

Quebonafide - nowa płyta

Quebonafide - nowa płyta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×