NewsyMamy męską wersję Magdy Mołek! Rafał Grabias pochwalił się nową fryzurą. To drastyczna zmiana wizerunku

Mamy męską wersję Magdy Mołek! Rafał Grabias pochwalił się nową fryzurą. To drastyczna zmiana wizerunku

Rafał Grabias ma nową fryzurę (fot. ONS)
Rafał Grabias ma nową fryzurę (fot. ONS)
Aneta Błaszczak

19.10.2022 17:20, aktual.: 19.10.2022 18:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Grabias jest obok Dagmary Kaźmierskiej jedynym bohaterem Królowych życia, któremu udało się na dłużej zaistnieć w mediach. Chociaż już dawno zakończył swoją przygodę z programem, to wciąż można go spotkać na salonach, na których zwykle bryluje w otoczeniu przyjaciół. Jak dotąd nie zdecydował się pokazać publicznie swojego partnera, chociaż wielokrotnie deklarował, że jest w związku.

Mam w sobie spokój, a w sercu maj. Jestem zakochany. Nie chciałbym mieć medialnego związku, teraz jak już jest ta osoba, to na pewno tylko dla mnie. Ta osoba nie jest z show-biznesu. W show-biznesie jak są dwie silne osobowości, jeszcze narcystyczne, to byłoby źle – mówił w maju reporterce Jastrząb Post.

Z pewnością na brak powodzenia Rafał nie może narzekać. Jego profil na Instagramie jest wypełniony po brzegi zdjęciami, pod którymi nie brakuje słów zachwytów od adoratorów. Tym razem jego fani mogli podejrzeć, jak przebiega zmiana wizerunku ich ulubieńca.

Grabias pod okiem stylisty fryzur przeszedł metamorfozę, która na pierwszy rzut oka przywołuje na myśl takie piękności jak Magda Mołek czy Małgorzata Foremniak. Internauci w komentarzach okrzyknęli go męską wersją tej pierwszej. Słusznie?

Rafał Grabias ma nową fryzurę

Mężczyzna od dawna współpracuje z salonem byMaliszewski, który dba o jego wygląd. Dotychczas zmiany na jego głowie ograniczały się do odświeżania doskonale znanej już nam fryzury. Tym razem Rafał zdecydował się nieco zaszaleć. Za namową autora metamorfozy wyprostował włosy, co nadało mu nowego charakteru.

Grabias od dzisiaj może pochwalić się długimi, prostymi pasmami, które gładko zaczesane wyeksponowały jego męską urodę. Sądząc po uśmiechach, które nie znikały z twarzy influencera w trakcie przemiany i bezpośrednio po niej, efekt w pełni spełnił jego oczekiwania.

Podoba się wam król życia w nowej wersji? A może lepiej prezentował się w zaczesanych do tyłu i zakręconych przy końcach włosach? Zdjęcia przed i po metamorfozie znajdziecie w galerii.

 • Rafał Grabias w prostych włosach
 • Rafał Grabias w prostych włosach
 • Rafał Grabias - Otwarcie klubu La Pose
 • Magda Mołek
 • Rafał Grabias w prostych włosach
 • Rafał Grabias w prostych włosach
 • Rafał Grabias w prostych włosach
 • Rafał Grabias w prostych włosach
 • Rafał Grabias w prostych włosach
 • Rafał Grabias - Festiwal LGBT Film
 • Rafał Grabias – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
[1/11] Rafał Grabias w prostych włosach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także