NewsyNatalia Szroeder i Quebonafide pochwalili się zdjęciami z wakacji. Co się stało z głową rapera?

Natalia Szroeder i Quebonafide pochwalili się zdjęciami z wakacji. Co się stało z głową rapera?

Natalia Szroeder i Quebonafide
Natalia Szroeder i Quebonafide
Krystyna Miśkiewicz

07.09.2020 18:20

Natalia Szroeder to jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd muzyki. Jej niesamowity głos doceniła nie tylko polska, ale również zagraniczna publiczność. Wiele światowych mediów rozpisywało się o jej talencie po kapitalnym wykonaniu coveru przeboju Whitney Houston. Dodatkowo stroni ona od bywania na branżowych imprezach i nie szuka zainteresowania ze strony mediów. Kolorowa prasa rozpisuje się jedynie o jej talencie lub związku z kontrowersyjnym raperem Quebonafide. Delikatna, eteryczna i dziewczęca Natalia związała się z artystą o wizerunku bad boya, co wzbudza ogromną ciekawość kolorowej prasy.

W tym roku lato w Polsce było wyjątkowo kapryśne. Niezbyt długo mogliśmy się cieszyć promieniami słońca i prawdziwym upałami. Pogoda była raczej jesienna. To wszystko poprzedziła kwarantanna, która ni kilka długich tygodni zamknęła wszystkich w domach. Również Natalia Szroeder i jej chłopak Quebonafide dostosowali się do panujących restrykcji i nie opuszczali swojego mieszkania. Gdy tylko rząd zdjął restrykcje, większość osób postanowiła skorzystać z odzyskanej wolności i wybrać się na urlop. Z urlopem do ostatniej chwili czekała Natalia i jej ukochany. Dopiero we wrześniu zdecydowali się oni wyjechać i złapać trochę promieni słońca.

Natalia Szroeder i Quebonafide na wakacjach w Egipcie

Wokalistka razem z ukochanym postanowili przedłużyć trochę lato, które skończyło się wyjątkowo szybko. Zakochani wybrali się w podróż do Egiptu. Tam zawsze mogą liczyć na wysokie temperatury, dużo słońca, oraz zachwycające widoki. Zdjęciami ze wspólnego wypadu chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Filigranowa artystka jest zachwycona piramidami i wszystkim, co ją otacza.

Przepraszam Was za spam, ale fotki z piramidami rządzą się swoimi prawami. Ciąg dalszy nastąpi.

Fani są zachwyceni fotografiami, które udostępnia ich ulubienica i nie szczędzą jej komplementów.

  • Przepiękne.
  • Dobrych zdjęć nigdy za wiele.
  • Wyglądasz jak z planu filmowego.
  • Wow co za widoki i ta uroda! Jesteś śliczna.

Fotkami z wakacji na swoim profilu pochwalił się również jej chłopak. Jak zwykle zrobił to w nieco nietypowy sposób – w Photoshopie pozbył się… głowy. Czyżby stracił ją z miłości nie tylko Natalii, ale też do kraju Afryki arabskiej?

Quebonafide
Quebonafide

W galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć z rajskich wakacji Natalii i jej chłopaka.

Natalia Szroeder w Egipcie
Natalia Szroeder w Egipcie
Quebonafide
Quebonafide
Natalia Szroeder w Egipcie
Natalia Szroeder w Egipcie
Natalia Szroeder w Egipcie
Natalia Szroeder w Egipcie
Natalia Szroeder w Egipcie
Natalia Szroeder w Egipcie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także