Pogrzeb Janusza Dzięcioła. Zwycięzcę „Big Brothera” pożegnały gwiazdy pierwszej edycji

Pogrzeb Janusza Dzięcioła

Pogrzeb Janusza Dzięcioła

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zwycięzca pierwszej edycji programu Big Brother zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło pod Grudziądzem. Pogrzeb Janusza Dzięcioła odbył się w czwartek, 12 grudnia. Podczas ostatniego pożegnania towarzyszyli mu rodzina i przyjaciele, wśród których nie brakowało mieszkańców domu Wielkiego Brata. 

Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło pod Olsztynem w piątek, 6 grudnia. Samochód, którym kierował, zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem. Wjechał na tory, chociaż znaki tego zakazywały. Zginął 100 metrów od domu. Kiedy media obiegła informacja o jego tragicznej śmierci, dla wielu była szokiem:

Aż mnie ciarki przeszły i do tej pory nie dochodzi do mnie ta informacja. Mam w myślach to, jak jeszcze niedawno spotkaliśmy się, bo byliśmy zaproszeni i Janusz z rodzinką i Manuela i ja przy reedycji nowego „Big Brothera”. Chwilę sobie porozmawialiśmy, a to było po 18 latach od naszego udziału, o tym, czy sobie ułożył życie, czy jest szczęśliwy. Biły z niego takie spokój i radość – wyznała Alicja Walczak.

Pogrzeb Janusza Dzięcioła. Gwiazdy pożegnały zwycięzce Big Brothera

Pogrzeb Janusza Dzięcioła odbył się w czwartek, 12 grudnia na cmentarzu w Olsztynie. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy, przyjaciele i politycy. Mężczyzna był szefem straży miejskiej, a także posłem Platformy Obywatelskiej. To jednak Big Brother przyniósł mu największą popularność.

W kondukcie żałobnym obok rodziny i znajomych, nie brakowało mieszkańców domu Wielkiego Brata. Mężczyznę pożegnali m.in. Manuela Michalak i Piotr Lato, którzy złożyli kondolencje rodzinie zmarłego. Pamięć o Januszu uczciła też kompania honorowa Wojska Polskiego, która pożegnała go trzykrotną salwą.

Manuela Michalak, Piotr Lato - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Manuela Michalak, Piotr Lato – pogrzeb Janusza Dzięcioła

 

Zobacz: Wzruszona Karolina z „Big Brothera” o tragicznej śmierci Janusza Dzięcioła: „Bardzo mnie to dotknęło” [WIDEO]

 


Manuela Michalak, Piotr Lato - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Manuela Michalak, Piotr Lato - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Manuela Michalak - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Manuela Michalak - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Piotr Lato - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Piotr Lato - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×