Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął 100 metrów od domu. W sprawie pojawiły się nowe wstrząsające fakty

Janusz Dzięcioł zwycięzca programu Big Brother nie żyje

Janusz Dzięcioł nie żyje. Mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło 100 metrów od jego domu. W sprawie pojawiły się nowe fakty. Jakie?

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął w tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło w piątek, 6 grudnia, na przejeździe kolejowym pod Grudziądzem. Samochód, którym kierował mężczyzna, zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem. Zwycięzca pierwszej polskiej edycji Big Brothera nie przeżył.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął 100 metrów od domu

Na miejscu zdarzenia pojawił się sołtys Białego Boru, Jerzy Czapla. W rozmowie z PAP przyznał, że widoczność na wspomnianym przejeździe jest bardzo ograniczona:

Janusz zginął 100 metrów od swojego domu. Ten przejazd przez tory kolejowe jest bardzo niewygodny, bo jest to lewoskręt od drogi krajowej nr. 55 i on jest nieco pod górkę. Widoczność w tym miejscu jest utrudniona. Dzięki temu przejazdowi można dojechać do domów, które są po drugiej stronie torów.

Na dodatek przejazd nie był zabezpieczony szlabanami, a jedynie sygnalizacją świetlną. Okoliczności śmierci byłego posła są badane przez prokuraturę. Jak podaje Fakt jedną z hipotez, którą biorą pod uwagę śledczy, jest oślepienie Dzięcioła przez słońce. Widoczność mogła utrudniać także mgła.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku samochodowym

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku

Śmierć Dzięcioła wstrząsnęła innymi uczestnikami pierwszej edycji Big BrotheraAlicja Walczak, w rozmowie z Plejadą zdradziła, że nie może uwierzyć w to, co się stało:

Aż mnie ciarki przeszły i do tej pory nie dochodzi do mnie ta informacja. Mam w myślach to, jak jeszcze niedawno spotkaliśmy się, bo byliśmy zaproszeni i Janusz z rodzinką i Manuela i ja przy reedycji nowego „Big Brothera”. Chwilę sobie porozmawialiśmy, a to było po 18 latach od naszego udziału, o tym, czy sobie ułożył życie, czy jest szczęśliwy. Biły z niego takie spokój i radość.

Oprócz niej, Janusza wspomnieli także Małgorzata Maier i Klaudisz Sevkovic. Ich słowa rozrywają serce.

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Mam Talent”. Jego umiejętności zrobiły na Polakach piorunujące wrażenie

 

 


Janusz Dzięcioł - Big Brother 2019

Janusz Dzięcioł - Big Brother 2019

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję Big Brothera

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję Big Brothera

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję Big Brothera

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję Big Brothera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×