Szukaj

Janusz Dzięcioł nie żyje. Tragiczna śmierć zwycięzcy „Big Brothera”

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera zginął w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło w Białym Borze pod Grudziądzem. Miał 65 lat. 

Janusz Dzięcioł był uczestnikiem pierwszej edycji Big BrotheraW krótkim czasie zyskał sympatię mieszkańców domu Wielkiego Brata oraz telewidzów, co pozwoliło mu wygrać telewizyjne show. Oprócz tytuł zwycięzcy, otrzymał także czek na 500 tysięcy złotych.

Pieniądze zainwestował i wybudował dom. Wcześniej mieszkał w trzypokojowym mieszkaniu. Jak podsumowywał udział w programie? Przed laty mówił, że mało kto spodziewał się jego wygranej:

No i nikt nie spodziewał się, że człowiek w moim wieku może to reality show wygrać – przyznał w rozmowie z Super Expressem. 

Janusz Dzięcioł nie żyje. Przyczyny śmierci

Po programie skupił się na polityce. Był posłem na Sejm z ramienia Platformy Obywatelskiej. Ubiegał się o reelekcję z ramienia PSL. Mandatu nie udało mu się jednak otrzymać. Niestety więcej o stanowisko posła ubiegać się nie będzie.

Janusz Dzięcioł, zwycięzca Big Brothera nie żyje

Janusz Dzięcioł, zwycięzca Big Brothera nie żyje

Janusz Dzięcioł nie żyje. Jak informuje Pomorska.pl, w Białym Borze pod Grudziądzem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na niezabezpieczonym przejeździe kolejowym, pociąg zderzył się z samochodem osobowym.

Kierowca drugiego z pojazdów nie przeżył. Jak informują dziennikarze, nieoficjalnie mówi się, że w wypadku zginął Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji programu Big Brother. Te tragiczne wiadomości potwierdza Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu:

Otrzymałam informację ustną od prokuratora pracującego na miejscu, że ofiarą wypadku jest były poseł Janusz Dzięcioł – powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową Agnieszka Reniecka, szefowa Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu.

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Mam Talent”. Jego umiejętności zrobiły na Polakach piorunujące wrażenie


Janusz Dzięcioł - Big Brother 2019

Janusz Dzięcioł - Big Brother 2019

Janusz Dzięcioł nie żyje

Janusz Dzięcioł nie żyje

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku samochodowym

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku samochodowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×