Szukaj

Janusz Dzięcioł nie żyje. Tragiczna śmierć zwycięzcy „Big Brothera”

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera zginął w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło w Białym Borze pod Grudziądzem. Miał 65 lat. 

Janusz Dzięcioł był uczestnikiem pierwszej edycji Big Brothera. W krótkim czasie zyskał sympatię mieszkańców domu Wielkiego Brata oraz telewidzów, co pozwoliło mu wygrać telewizyjne show. Oprócz tytuł zwycięzcy, otrzymał także czek na 500 tysięcy złotych.

Pieniądze zainwestował i wybudował dom. Wcześniej mieszkał w trzypokojowym mieszkaniu. Jak podsumowywał udział w programie? Przed laty mówił, że mało kto spodziewał się jego wygranej:

No i nikt nie spodziewał się, że człowiek w moim wieku może to reality show wygrać – przyznał w rozmowie z Super Expressem. 

Janusz Dzięcioł nie żyje. Przyczyny śmierci

Po programie skupił się na polityce. Był posłem na Sejm z ramienia Platformy Obywatelskiej. Ubiegał się o reelekcję z ramienia PSL. Mandatu nie udało mu się jednak otrzymać. Niestety więcej o stanowisko posła ubiegać się nie będzie.

Janusz Dzięcioł, zwycięzca Big Brothera nie żyje

Janusz Dzięcioł, zwycięzca Big Brothera nie żyje

Janusz Dzięcioł nie żyje. Jak informuje Pomorska.pl, w Białym Borze pod Grudziądzem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na niezabezpieczonym przejeździe kolejowym, pociąg zderzył się z samochodem osobowym.

Kierowca drugiego z pojazdów nie przeżył. Jak informują dziennikarze, nieoficjalnie mówi się, że w wypadku zginął Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji programu Big Brother. Te tragiczne wiadomości potwierdza Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu:

Otrzymałam informację ustną od prokuratora pracującego na miejscu, że ofiarą wypadku jest były poseł Janusz Dzięcioł – powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową Agnieszka Reniecka, szefowa Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu.

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Mam Talent”. Jego umiejętności zrobiły na Polakach piorunujące wrażenie


Janusz Dzięcioł - Big Brother 2019

Janusz Dzięcioł - Big Brother 2019

Janusz Dzięcioł nie żyje

Janusz Dzięcioł nie żyje

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku samochodowym

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku samochodowym

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×