Szukaj

Wyciekły szczegóły pogrzebu Arethy Franklin. Została dwukrotnie przebrana przed ostatnim pożegnaniem

pogrzeb Arethy Franklin

pogrzeb Arethy Franklin

Pogrzeb Arethy Franklin. Gwiazdy zaśpiewają dla diwy

16 sierpnia po długiej walce z rakiem trzustki zmarła królowa soul’u, Aretha Franklin. Legendarna wokalistka długo nie poddawała się chorobie, ale ostatecznie rak odebrał jej życie. Teraz rodzina, przyjaciele i fani przygotowują się do ostatniego pożegnania gwiazdy.

Ciało diwy przez dwa dni spoczywało w złotej trumnie w Muzeum Historii Afroamerykańskiej w Detroit. Ubrana w czerwoną suknię i szpilki gwiazda spoczywała na widoku, by fani mogli się z nią pożegnać przed pogrzebem. Później ciało Arethy przewieziono do New Bethel Baptist Church – jej ojciec był w tym kościele pastorem. Tam pożegnali się z nią najbliżsi. Z tej okazji gwiazdę ubrano w niebieską suknię.

Następnie po raz kolejny zezwolono fanom na zobaczenie Franklin. Była ubrana w złotą suknię z koronki i złote szpilki od Christiana Louboutina. To był ostatni raz, gdy fani osobiście mogli oddać jej hołd,.

Pogrzeb Arethy Franklin odbędzie się 31 sierpnia w godzinach popołudniowych. Diwa zostanie pochowana podczas prywatnej ceremonii w Greater Grace Temple. Spocznie na cmentarzu Woodlawn w Detroit.

Wiadomo już że na jej pogrzebie największe gwiazdy i przyjaciele wykonają szereg piosenek. Jennifer Hudson wykona Amazing GraceAriana Grande zaśpiewa (You make me feel like) A Natural WomanFaith Hill wykona What a Friend We Have in JesusStevie Wonder zaśpiewa The Lord’s Prayer, a Fantasia Barrino zaśpiewa Precious Lord.

Szokujące zachowanie rodziny Arethy Franklin. Nie uwierzycie co zrobili z jej ciałem dwa dni przed pogrzebem

„Nie miałam zamiaru oddawać jej hołdu”. Madonna o śmierci Arethy Franklin i przemowie na MTV VMA 2018

Tak wyglądały ostatnie chwile życia Arethy Franklin. Wnuczka utrwaliła je na filmie z domowego zacisza [WIDEO]


Pogrzeb Arethy Franklin

Pogrzeb Arethy Franklin

Aretha Franklin w trumnie wystawiona w muzeum

Aretha Franklin w trumnie wystawiona w muzeum

Aretha Franklin nie żyje

Aretha Franklin nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×