Patryk Vega wziął sprawę śmierci Magdy Żuk w swoje ręce. Ujawnił kulisy wielkiego śledztwa

Patryk Vega

Patryk Vega

Patryk Vega chce poruszyć sprawę, którą kilka lat temu żyła cała Polska. Reżyser chce rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk. Już rozpoczął śledztwo.

Patryk Vega jest jednym z najpopularniejszych polskich reżyserów. Już od najmłodszych lat interesował się tą profesją i dążył do tego, by stawiać kroki w wymarzonym zawodzie. Filmowiec ma na swoim koncie kilka seriali, ale sporą popularność przyniosła mu realizacja filmu Pitbull. Po tym sukcesie zdecydował się stworzyć kolejne części produkcji, oraz stworzył kilka innych sensacyjnych tytułów, które spotkały się z uznaniem fanów.

Ostatnio zabrał się również za twórczość dokumentalną. Całkiem niedawno odbyła się premiera filmu Oczy diabła, który opowiada o handlu dziećmi. Obraz wywołał mnóstwo kontrowersji. Poruszany w nich temat jest na tyle trudny społecznie, że spotkał się z ogromnym odzewem wśród internautów. Całą sprawą i ujawnionymi w nim procederami sprzedaży dzieci zainteresował się Rzecznik Praw Dziecka – Mariusz Pawlak. Wystąpił on do prokuratury o wszczęcie postępowania w sprawie faktów, które swojej produkcji ujawnił Patryk Vega.

Patryk Vega zajmie się sprawą Magdaleny Żuk

Patryk Vega ponownie chce podjąć się bardzo trudnego śledztwa, którym kilka lat temu żyła cała Polska. W 2016 roku prasa donosiła o śmierci Magdaleny Żuk. Młoda kobieta wyjechała na wakacje do Egiptu. Zatrzymała się w kurorcie Marsa Alam. Na nagraniach, które trafiły do sieci w czasie jej pobytu za granicą, zachowywała się nietypowo. Była zdenerwowana i prosiła, by zabrać ją do Polski. Chodziła także po hotelowym dachu, po czym została zabrana do szpitala.

Tam miała szarpać się z personelem i próbować uciec z placówki. Ostatecz nie media doniosły o tym, że młoda i piękna dziewczyna wyskoczyła przez okno, a w wyniku licznych obrażeń poniosła śmierć. W ten opis wydarzeń nie wierzy między innymi mama zmarłej Magdy.

Pojawiła się jeszcze jedna wersja, która mówi, że kobieta została nafaszerowana narkotykami i trafiła w ręce handlarzy kobietami. W rozmowie z Super Expressem ku takiemu scenariuszowi tego, co działo się w Egipcie, skłania się jej mama.

Całą sprawą postanowił zająć się Patryk Vega. Chce on przeprowadzić śledztwo, które ma doprowadzić do rozwiązania sprawy sprzed lat. Do współpracy zaprosił internautów.

Rozwikłajmy razem tajemnicę jej śmierci. Stwórzmy największe śledztwo internautów w historii naszego kraju. Przeprowadźmy dochodzenie na dwóch kontynentach. Poskładajmy w całość dowody dotyczące jej śmierci, które zbierzemy w Egipcie i w Polsce. Jeśli masz jakąś informację, która może pomóc w rozwikłaniu śmierci Magdy, napisz do mnie – apelował w internecie filmowiec.

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk cały czas nie została wyjaśniona. Sprawę wciąż prowadzi prokuratura w Jeleniej Górze. Być może Patryk Vega z pomocą internautów zdoła rozwikłać sprawę, za co trzymamy kciuki.


Magdalena Żuk - zginęła w Egipcie

Magdalena Żuk - zginęła w Egipcie

Patryk Vega spotkał się z Małgorzatą Rozenek

Patryk Vega spotkał się z Małgorzatą Rozenek

Magdalena Żuk nie żyje

Magdalena Żuk nie żyje

Komentarze

  • Gość pisze:

    A nie pomyśleliście że oni właśnie tego chcą bo prokuratura nic w tej sprawie nie robi ,może Vega rozwiąże sprawę czy ktoś o tym pomyślał

  • Gość pisze:

    pomysły na filmy się skończyły, dajcie jej spoczywać w spokoju. Prawda nie wyjdzie a rany u rodziny się na nowo rozdrapią ;/

  • Gość pisze:

    Tak, na pewno rozpęta przy pomocy internautów nagonkę na tę dziewczynę i jej rodzinę Na ich miejscu wystąpiłabym do sądu o zabezpieczenie i zakaz ruszania tej sprawy przez pana Vege

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×