Kolejne oskarżenia pod adresem "Botoksu"! Patryk Vega zapłacił za... Aż trudno w to uwierzyć!
Kontrowersja wokół najnowszego filmu Patryka Vegi trwa. Najpierw reżyser zasugerował, że negatywne opinie dotyczące filmu, który miał swoją premierę 29 września są robotą opłaconych w tym celu specjalistów, teraz Internauci odbili piłeczkę w jego stronę i twierdzą, że... to Vega zapłacił za pozytywne opinie o filmie!
Poszło o ocenę filmu, która na Filmwebie niespodziewanie skoczyła do góry. W ciągu dwóch dni zaczęło pojawiać się bardzo dużo pozytywnych opinii na temat Botoksu, a gwiazdki z 3 skoczyły do niemal 4 i pół. Złośliwi twierdzą, że Vega zapłacił użytkownikom za wystawianie dobrych ocen. Jeden z Internautów był oburzony podobnymi zarzutami:
Nie wiem co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu, żeby wierzyć w jakieś działania promocyjne przy komentowaniu filmów. Weź człowieku najpierw pomyśl, a później pisz. Komu by się opłacało płacić komukolwiek, żeby pisał komentarze na forum filmowym i jaki to miało by sens bo na pewno nic by to nie dało, kto chce film i tak obejrzy a kto nie chce to nie obejrzy. Większość tych dziesiątek i jedynek to nic innego jak wypociny trolli i hejterów i z pewnością nikt im za to nie płaci - napisał
Gazecie Wyborczej udało się uzyskać komentarz od dystrybutora filmu, który stanowczo zaprzeczył paskudnym pogłoskom:
Nie sięgamy do tego rodzaju nieczystych praktyk - skomentował Tomasz Jawor.
Myślicie, że przeciwnicy Patryka wreszcie odpuszczą?