NewsyPatryk Vega ujawnił gejowski romans znanego polityka! Namiętne sceny z nowego filmu wywołały burzę w mediach! [WIDEO]

Patryk Vega ujawnił gejowski romans znanego polityka! Namiętne sceny z nowego filmu wywołały burzę w mediach! [WIDEO]

Patryk Vega - Polityka
Patryk Vega - Polityka
Zuza Maciejewska

27.06.2019 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Patryk Vega przygotowuje prawdziwą petardę. Jesienią, na krótko przed wyborami samorządowymi, na ekrany kin wejdzie film Polityka, który ma obnażyć prawdę na temat polskiej sceny politycznej. Już teraz produkcja budzi sporo kontrowersji, a wszystko za sprawą ostrych scen, w których aktorzy wcielają się w czołowe postaci reprezentujące największe polskie partie.

Jednym z najbardziej szokujących wątków jest ten, w którym widzowie zobaczą namiętne gejowskie sceny. Zapowiedź, na której polityk głaszczę łydkę mężczyzny, właśnie pojawiła się w sieci i namieszała bardziej niż cokolwiek innego. Dlaczego wątek ten znalazł się w filmie?

Przez 18 miesięcy prowadziłem dokumentację, rozmawiałem z wieloma politykami. Oni opowiedzieli mi o kulisach tej relacji. Dlatego pokażę w filmie fascynację między ministrem, a jego podwładnym. (...) W moim filmie nie przez przypadek dla postaci ministra fetyszem są męskie łydki i kostki. Po prostu je uwielbia – podkreślał Vega w rozmowie z Faktem. 

W rolę ministra i jego podwładnego wcielili się Janusz Chabior i Antoni Królikowski. Jak myślicie, kogo Vega chciał wyautować w swoim nowym potencjalnym hicie?

Plotki głoszą, że Andrzej Grabowski, który zagrał główną rolę, odtworzył postać prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Jak do tych spekulacji odniósł się aktor, który przez Wirtualną Polskę został poproszony o komentarz?

Wcielam się w postać Prezesa. Tak jest określana jego postać, bo taka jest też funkcja mojego bohatera. (...) Imię ani nazwisko Jarosława Kaczyńskiego nie padło w scenariuszu ani na planie. Prezes był jego osobą jedynie inspirowany. Jak ten bohater wygląda, będziemy w stanie powiedzieć dopiero, kiedy film będzie gotowy.

Czy politycy powinni bać się tego filmu? Grabowski uważa, że niektóre wnioski zostały wyciągnięte zbyt wcześnie:

Filmu nikt jeszcze nie widział, co nie przeszkodziło pewnym środowiskom już go ocenić, uznać za szkodliwy i nieprawdziwy. A przecież "Polityka" jest dopiero na etapie montażu i jak będzie ostatecznie wyglądać nie wie nikt, nawet Patryk Vega.

Wybierzecie się do kin na Politykę? Zagłosujcie w naszej sondzie.

  • Patryk Vega - Instagram
  • Patryk Vega – Pozytywna Klinika w Teatrze Kamienica
  • Patryk Vega - premiera filmu Kobiety Mafii 2
  • Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy
  • Patryk Vega z żoną – Kobiety mafii, premiera filmu
  • Patryk Vega z żoną - Bestsellery Empiku 2018
  • Slider item
  • Patryk Vega - Piotr Adamczyk na planie filmu
[1/8] Patryk Vega - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także