Przełom w sprawie dotyczącej skradzionego samochodu Joanny Liszowskiej. Niestety aktorka nie będzie zadowolona

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska w listopadzie zeszłego roku padła ofiarą złodziei. Sprzed domu skradziono jej luksusowy samochód. Co policja ustaliła w tej sprawie?

Joanna Liszowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Regularnie możemy ją oglądać na szklanym ekranie, ponieważ do lat wciela się w postać Patrycji w hitowym serialu Przyjaciółki. Gwiazda swój stały etat ma również na deskach teatru. W Polsce uchodzi za synonim seksapilu i obiekt westchnień tysięcy mężczyzn. Kobiety stawiają ją sobie za wzór do naśladowania – nie tylko ze względu na urodę, ale również za to, że w pełni akceptuje swoje apetyczne kształty.

Gwiazda w czasie pandemii podobnie, jak jej koleżanki po fachu mogła pozwolić sobie na więcej odpoczynku. Cały czas była jednak bardzo aktywna na Instagramie i utrzymywała kontakt z fanami. Uwagę fotoreporterów przykuła, gdy pojawiła się na wyborach Miss Polski. W białej kreacji z bardzo głębokim dekoltem skupiła na sobie oczy wszystkich zgromadzonych. Wyglądała wręcz oszałamiająco.

Fragmenty samochodu Joanny Liszowskiej odnalezione

W listopadzie zeszłego roku aktorka przeżyła wielką tragedię. Super Express poinformował wówczas o kradzieży. Samochód, którego wartość szacowana jest nawet na 750 tys. złotych, zniknął w nocy z 10 na 11 listopada z podwórka jej posiadłości. Luksusowy bentley bentayaga stał przed domem gwiazdy. Tabloid przytoczył także komunikat policji w tej sprawie:

42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia – przekazał PAP Rafał Markiewicz z KPP w Piasecznie.

Teraz dziennik Fakt przekazał, co udało się ustalić policji. Fragmenty skradzionego aktorce samochodu zostały odnalezione w dziupli złodziei. Elementy karoserii oraz szwedzkie tablice rejestracyjne znajdowały w kryjówce rabusiów na Wilanowie. W związku z odkryciem policji zatrzymano trzech mężczyzn. Zostali oskarżeni między innymi o paserstwo, usiłowanie paserstwa, a także posiadanie narkotyków:

Mężczyznom tym przedstawiono zarzuty paserstwa, usiłowania paserstwa, a jednemu z nich także zarzuty posiadania narkotyków, jazdy pomimo cofnięcia uprawnień  – przekazała PAP prok. Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Aresztowany został również 24-latek, który miał dopuścić się kradzieży i odstawić samochód do dziupli paserów. Był od dawna poszukiwany przez policję, ponieważ nie było to pierwsze wykroczenie z jego strony:

Wszelkie zebrane podczas śledztwa informacje pozwoliły policjantom na wytypowanie osoby, mogącej odpowiadać za kradzież pojazdu. To 24-latek, który jak się okazało, był już poszukiwany przez prokuraturę w Szczecinie. Niestety mężczyzna nie tylko ukrywał się, ale również posługiwał fałszywymi dokumentami – dodał st. sierż. Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z PAP.

Można się domyślać, że prawdopodobnie gwiazda nie odzyska już swojego auta, ponieważ z odnalezionych fragmentów wynika, że złodzieje rozebrali je na części.


Joanna Liszowska została okradziona

Joanna Liszowska została okradziona

Joanna Liszowska z kawą na stacji

Joanna Liszowska z kawą na stacji

Joanna Liszowska z kawą na stacji

Joanna Liszowska z kawą na stacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×