Koszmar Joanny Liszowskiej. Okradli ją na milion złotych! Wszystko działo się w środku nocy

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska została okradziona. Straciła prawie 1 milion złotych. Sprawę bada policja.

Joanna Liszowska w 2002 roku debiutowała na małym ekranie. Właśnie wtedy wcieliła się w postać tancerki Edyty w serialu Szpital na peryferiach. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Obecnie można oglądać ją w Przyjaciółkach, gdzie gra Patrycję Kochan. Aktorka jest bardzo związana z produkcją Polsatu, którą okrzyknięto polskim Seksem w wielkim mieście. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, nie zamierza z niego rezygnować:

Jak w każdej pracy, z różnych powodów, mamy lepsze i gorsze chwile. Bywały momenty, kiedy cieszyłam się, że np. kończymy pracę nad danym sezonem i czeka nas przerwa, ale żeby rzucać „Przyjaciółki”? Nigdy! – komentowała w Super Expressie.

Liszowska nie tylko grywa w filmach i serialach, ale także swoją obecnością uświetnia ważne wydarzenia. W styczniu zasiadła w jury konkursu Miss Polski 2020. Sporo osób zaniemówiło z wrażenia na widok jej odważnej kreacji.

Joanna prowadzi konto na Instagramie, gdzie stara się być w stałym kontakcie z fanami. Chociaż przeważnie publikuje wpisy związane z jej zawodowymi projektami, od czasu do czasu zdarza się, że pokazuje nieco prywatności. Tak jak w dniu urodzin, gdy pochwaliła się zdjęciem bez makijażu.

Joanna Liszowska okradziona. Co jej zginęło?

W piątkowe popołudnie media obiegły smutne wieści. Super Express podaje, że Joanna Liszowska została okradziona. W nocy z 10 na 11 listopada złodziej ukradł jej luksusowy samochód. Auto było zaparkowane przed domem gwiazdy.

Tabloid dodaje, że policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie prowadzą postępowanie w tej sprawie. Są przesłuchiwani świadkowie, zabezpieczono nagranie z monitoringu:

42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia – przekazał PAP Rafał Markiewicz z KPP w Piasecznie.

Samochód skradziony z posesji Liszowskiej to bentley bentayaga. Jego wartość szacowana jest nawet na 750 tysięcy złotych.


Joanna Liszowska została okradziona

Joanna Liszowska została okradziona

Joanna Liszowska z kawą na stacji

Joanna Liszowska z kawą na stacji

Bentley Bentayga

Bentley Bentayga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×