Joanna Liszowska w dniu urodzin odpaliła petardę. Ma zero makijażu, ale to jej biust jest na pierwszym planie

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska w okazji swoich 42. urodzin opublikowała na Instagramie zdjęcie, które dosyć mocno rozpaliło wyobraźnię internautów. Piękna aktorka zrobiła nim prawdziwą furorę, mimo że pozuje bez makijażu.

Joanna Liszowska gra jedną z głównych ról w serialu Przyjaciółki, co ugruntowało jej pozycję w polskim show-biznesie. Cieszy się sporą popularnością wśród widzów, a także internautów, którzy bacznie obserwują jej media społecznościowe. Aktorka właśnie świętuje swoje urodziny, o czym zdecydowała się przypomnieć na Instagramie, a przy okazji opublikowała fotografię, która nieźle rozgrzała internet.

Joanna Liszowska bez makijażu świętuje 42. urodziny

Joanna Liszowska jest aktywna w social mediach, ale głównie relacjonuje swoim fanom projekty zawodowe. Od czasu do czasu zdarza jej się jednak pokazać nieco prywatności. Tak było i tym razem, gdy opublikowała zdjęcie bez makijażu, świętując swoje urodziny. Aktorka od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych blondynek na polskiej scenie, a wspomnianym postem tylko to po raz kolejny udowadnia.

Joanna skończyła 42 lata. Kiedy jednak patrzymy na jej twarz bez jednej zmarszczki, świeżą młodzieńczą cerę i promienny uśmiech, nie sposób uwierzyć w jej metrykę. Tym razem też kusi biustem, który wysuwa się na pierwszy plan.

To zdjęcie to prawdziwa petarda. Do tego Liszowska jest pełna pozytywnej energii i pokusiła się, żeby z okazji własnych urodzin złożyć życzenia swoim fanom.

Ło matko!42 skończone!So what?Coś w tym jest,że życie zaczyna się po 40-tce ale wiecie co?Po 42 dopiero się rozkręca!W głowie pełno marzeń,w duszy ok30lat,w papierach od dziś 42.Cyfry,liczby…kto by o was myślał!
Zdrowia,apetytu na życie,uśmiechu w sercu i wokół. I nigdy nie pozwólcie nikomu zwątpić w swoje marzenia!!
Tego Wam i sobie w swoje urodzinki życzę – napisała.

Jak się można domyślać, pod postem pojawiły się życzenia:

  • Lisza, Miłości, Spełnienia, Pięknych zawodowych wyzwań – Anita Sokołowska.
  • Asiuniu, niech spełniają Ci się marzenia – Magda Stużyńska.
  • Joasia! Jaka Ty młodziutka jesteś! I w duszy i w ciele! Z jednym nie masz racji… wszystko zaczyna się po… 50-tce, bo jakbym powiedział, że po setce , to już by to co innego znaczyło 😂😂😂Niech Ci dobrzy ludzie sprzyjają , a niedobrzy … niech od Ciebie wy……lają! 120 Lat! Love! – Piotr Gąsowski.
  • Nawet pani na tyle nie wygląda. 100 lat!

Pozostaje przyłączyć się do życzeń internautów, bo te zacytowane, to zaledwie czubek góry lodowej.


Joanna Liszowska bez makijażu

Joanna Liszowska bez makijażu

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Joanna Liszowska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×