Anna Popek w żałobie. „Nie myślałam, że tak szybko będę musiała napisać te słowa”. Odeszła jej ukochana mama

Nie żyje mama Anny Popek

Nie żyje mama Anny Popek

Anna Popek przekazała bardzo smutne wiadomości. Nie żyje jej mama, Teresa Chruzik. Pełnym emocji wpisem na Instagramie prezenterka pożegnała najbliższą jej osobę.

Anna Popek, popularna i lubiana dziennikarka TVP, przekazała w mediach społecznościowych bardzo smutne wieści. Nie żyje jej mama.

Według magazynu Rewia, Teresa Chruzik przez lata zmagała się z podwyższonym stężeniem cholesterolu we krwi. W początkowym stadium nie przynosi on żadnych objawów, jednak tylko do czasu. Nadmiar może prowadzić do wielu powikłań zdrowotnych. Zwiększony poziom cholesterolu zwiększa ryzyko wystąpień chorób serca jak, chociażby zawału i miażdżycy. Ponadto nieprawidłowo stężenie lipidów może przyczynić się do udaru mózgu. Znajoma rodziny zdradziła w Rewii szczegóły dotyczące zdrowia mamy dziennikarki:

Pani Teresa całkiem opadła z sił. Zaczęło jej brakować sił nawet na to, żeby wstać rano z łóżka – mogliśmy przeczytać w Rewii.

W marcu mama Anny Popek wylądowała w szpitalu. Wówczas dziennikarka wyznała, że mocno walczyły o jej powrót do zdrowia. Cztery miesiące pani Teresa przebywała w placówce. W końcu jednak jej bliscy odetchnęli ulgą. Prezenterka poinformowała w mediach społecznościowych, że jej mama wraca do zdrowia.

Przez 4 miesiące, gdy mama leżała w szpitalu miałyśmy różne myśli. Ale kiedy zobaczyłyśmy to zdjęcie, na którym mama po raz pierwszy od kilku miesięcy ogląda siebie w lusterku, wiedziałyśmy już, że jest na dobrej drodze. Wiadomo, kobieta! Spacer z mamą, wspólny obiad, jej uśmiech i rzeczowe podejście do życia – coś co mogło być już tylko wspomnieniem, znowu jest naszą codziennością – napisała wówczas.

Niestety Anna Popek w mediach społecznościowych przekazała smutne wieści.

Nie żyje mama Anny Popek

Anna Popek stworzyła z mamą wyjątkową relację opartą na trosce, prawdziwej przyjaźni i zaufaniu. Nic dziwnego, że dziennikarka martwiła się o stan jej zdrowia i robiła co w jej mocy, by przyczynić się do polepszenia samopoczucia. 9 sierpnia przekazała bardzo smutne wieści. Pani Teresa zmarła 5 sierpnia, miała 77 lat.

Nie myślałam, że tak szybko będę musiała napisać te słowa. Wierzyłyśmy i walczyłyśmy do końca. 5 sierpnia odeszła nasza ukochana Mama Teresa Chruzik. Mama, która urodziła się na Kresach w Kamionce Strumiłowej miała kresowy charakter i wielką radość życia. Jesienią zeszłego roku Mama cudem uniknęła śmierci. Gdy już odzyskała przytomność i zobaczyła nas w szpitalu uśmiechnęła się tak serdecznie i ciepło. Cały czas widzę przed oczami Jej dobrą, mądrą twarz. Mama kochała nas i nasze dzieci. Dla mnie i dla siostry @madalena_krupa była wzorem i wielkim wsparciem. Mama była też wspaniałym kompanem moich podróży przez ostatnie lata. Bardzo smutne są dla nas te ostatnie dni. W tym tygodniu pożegnamy naszą kochaną Terenię na zawsze. Dziękujemy Bogu za to, że była z nami – napisała dziennikarka.

Pod postem Anny Popek płyną kondolencje, do których się przyłączamy.


Nie żyje mama Anny Popek

Nie żyje mama Anny Popek

Nie żyje mama Anny Popek

Nie żyje mama Anny Popek

Teresa Chruzik, mama Anny Popek, Anna Popek

Teresa Chruzik, mama Anny Popek, Anna Popek

Komentarze

 • GośćOna50 pisze:

  Pani Aniu, szczere wyrazy wspolczucia.

 • Gość pisze:

  Gdyby się nie zaszczypawkowala to by żyła!!!!!!

 • bleble pisze:

  Współczuję bardzo.

  Moja mama mieszka za granicą i leczą ją medycyną Rockefellerowską. Też się o nią niepokoję.
  To musztarda po obiedzie, co powiem, ale muszę to powiedzieć. Cholesterol rośnie, gdy jest potrzebny i to nie cholesterol powinno się zwalczać, tylko stany zapalne.
  Statyny, chemia, szczepionki tylko pogarszają sytuację.

 • Gość pisze:

  Wyrazy współczucia.Stracić Mamę to jakby stracić część siebie. Wiem, bo w grudniu 2019 r moja ukochana Mamunia zmarła i bardzo tęsknię, za 3 miesiące za Mamunią podążył Tata. To bardzo ciężki czas, który trwa długo, a tęsknota zostaje na całe życie. Jestem z Panią w tych trudnych chwilach.

 • Gość pisze:

  Wieczny odpoczynek, racz Jej dać Panie. Niech spoczywa w pokoju. Wyrazy współczucia Rodzinie. Śmierć Mamy – ogromna strata.

 • Gość pisze:

  Szczere wyrazy współczucia.

 • WIESLAWA pisze:

  PANI ANIU WYRAZY GLEBOKIEGO WSPOLCZUCIA. TO PRAWDA TRZEBA BOGU DZIEKOWAC, ZE MAMA BYLA Z WAMI 77 LAT, BO PRZECIE MOGLA UMZEC JAK BYLA PANI MALUTKA. TRZEBA BOGU ZA TE WSZYSTKIE LATA DZIEKOWAC!!!!!!!!

 • GośćJolka pisze:

  Ładna kobieta .Pani Anna podobna do mamy .Wyrazy współczucia

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×