NewsyKto by pomyślał?! Anna Popek tańczy na rurze... w wodzie

Kto by pomyślał?! Anna Popek tańczy na rurze... w wodzie

Anna Popek
Anna Popek
Mikey
23.08.2023 08:20, aktualizacja: 23.08.2023 09:13

Anna Popek swoją karierę rozpoczęła pod koniec lat 90. Dziennikarka przez wiele lat pracowała w TVP, gdzie prowadziła wiele programów, w tym nawet autorskich. Zdarzały się przerwy, gdzie Ania nie występowała przed kamerą, jednak nie tak dawno powróciła do Telewizji Polskiej, gdzie współprowadzi program Pytanie na Śniadanie.

Anna Popek chwali się tańcem na rurze w wodzie

Anna Popek jest mocno aktywna na swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 65 tysięcy osób, które z zaciekawieniem oglądają jej kolejne nagrania czy też zdjęcia, które udostępnia. Tym razem dziennikarka pochwaliła się niespotykaną często umiejętnością, a mianowicie tańcem na rurze i to w wodzie.

Dzisiaj będzie taniec na rurze w wodzie. Zaraz w tej przeczystej toni pojawią się rury, na razie są rowery i ćwiczymy - powiedziała Popek, idąc tanecznym krokiem.

Na kolejnej relacji Ania opowiada, jak marzyła o tym, by móc zamoczyć się w wodzie i poćwiczyć na rurze.

Naprawdę miałam dzisiaj długi, bardzo intensywny dzień. I uwierzcie mi, od rana już marzyłam o tym momencie, że znajdę się na basenie, w basenie będzie znajdowała się rurka w wodzie i że zacznę te ćwiczenia, które bardzo lubię. Kiedy się pływa, to jednak jest inny stan skupienia, woda daje relaks moim zmysłom, ale przede wszystkim pozwala odpocząć psychice. Więc nie tylko wysiłek, mięśnie brzucha, które pracują nie wiadomo kiedy, ale także naprawdę odpoczynek taki i zmiana otoczenia. Było mi to potrzebne, naprawdę - wyznała celebrytka.

Jesteśmy zaskoczeni takimi umiejętnościami Anny Popek. A wy?

Anna Popek
Anna Popek
Anna Popek
Anna Popek
Anna Popek
Anna Popek
Anna Popek
Anna Popek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także