Szukaj

Michał Wiśniewski zadedykował piosenkę prezesowi i dosadnie wyraził swoje frustracje. Szykuje się hit?

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski nagrał nową piosenkę Prezes, w której dosadnie wyraził swoje frustracje. Co śpiewa? Co widać w teledysku?

Michał Wiśniewski kilka tygodni temu podzielił się z internautami smutną wiadomością. Przekazał, że zmarł Adam Śledzianowski, który przez lata był fanem piosenkarza i zespołu Ich Troje. Mężczyzna podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował rajd z artystą, z czasem bardzo się polubili.

Gdy więc piosenkarz dowiedział się, że Śledzianowski nie żyje, poinformował o tym swoich fanów. Wykorzystał też okazję i złożył bliskim kondolencje:

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

Michał Wiśniewski zwraca się do polityków w piosence Prezes

Wiśniewski po śmierci przyjaciela nie potrafi ukryć swojego żalu. Niedawno w jednej z wypowiedzi odniósł się do pomysłu posłów, by na Szpitalu Narodowym w Warszawie zrobić szpital polowy. Zwrócił uwagę na jeden istotny problem. To jednak nie koniec wypowiedzi muzyka w kierunku rządzących.

Michał Wiśniewski we wtorek opublikował piosenkę o wymownym tytule Prezes. Jak podkreśla w opisie tekst jest chamski i obleśny, ale ma ukazać frustrację zwykłego człowieka:

Ten tekst jest brzydki, gęsty, chamski i obleśny. Ma ukazać frustrację zwykłego porządnego człowieka na totalną obłudę układów społeczno-politycznych wszystkich maści (!), choć z dość mocno widoczną egzemplifikacją. Wstydzimy się tych emocji i ich sposobu wyrażania i przeraża nas to, że to może być konieczny i jedyny sposób na przedarcie się do zakłamanych umysłów wielu ludzi.  ALBO I NIE.

W teledysku pojawia się staruszek, który spotyka się ze swoimi znajomymi. W kawałku można usłyszeć m.in.:

Olej dobre obyczaje, tym uczciwym śmiej się w pysk. Niech się łudzą przyszłym rajem, ty przeliczaj teraz zysk. A jak dobrze się nasycisz, w brzuchu błogi stan poczujesz, nie patrz w lustro nigdy w życiu, bo sam sobie w ryj naplujesz.

Chociaż piosenka jest w sieci dopiero od wtorkowego popołudnia, już podbija internet. Pomimo że na YouTube komentarze są wyłączone, na Facebooku internauci gratulują Wiśniewskiemu kreatywności.

Myślicie, że utwór stanie się hitem?


Michał Wiśniewski wydał nowy kawałek

Michał Wiśniewski wydał nowy kawałek

Michał Wiśniewski wydał nowy kawałek

Michał Wiśniewski wydał nowy kawałek

Michał Wiśniewski wydał nowy kawałek

Michał Wiśniewski wydał nowy kawałek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×