Szukaj

Meghan Markle chciała odciąć się od Pałacu Buckingham! Reakcja królowej wprawiła ją w furię!

Królowa Elżbieta II Meghan Markle

Królowa Elżbieta II Meghan Markle

Meghan Markle chce odciąć się od rodziny królewskiej

Królowa Elżbieta II i Meghan Markle znów są na wojennej ścieżce? Ciężarna księżna zażądała niezależności od Pałacu Buckingham i spotkała się ze stanowczą odmową. Reakcja królowej wprawiła ją w furię.

Meghan Markle kolejny raz naraziła się rodzinie królewskiej i królowej Elżbiecie II? Księżna za kilka tygodni powita na świecie swoje pierwsze dziecko, a wraz z porodem szykuje się do przeprowadzki. Od miesięcy mówi się o tym, że ona i książę Harry nie mogą już dłużej wytrzymać pod jednym dachem z księżną Kateksięciem Williamem. Para do tej pory zamieszkiwała w pałacu Kensington, ale konflikt pomiędzy małżeństwami doprowadził do decyzji o wyprowadzce. Jak wiadomo, Frogmore Cottage jest obecnie remontowane, by sprostać wymaganiom Meghan.

Wyprowadzka pary oznacza, że nie tylko „uwolnią się” od przyszłego króla i królowej Anglii, ale również zaczną wykonywać inne obowiązki zawodowe. I tu właśnie pojawił się zgrzyt. Meghan chciała całkowitej niezależności od pałacu Buckingham. Innymi słowy, sama chciała decydować o tym, które akcje wspiera, których nie, oraz o tym, kiedy i gdzie pojawi się z mężem publicznie. Królowa stanowczo odmówiła:

Chciała, aby ich dom był całkowicie niezależny od Pałacu Buckingham, ale powiedziano im „nie”. Istnieje struktura instytucjonalna, która nie pozwala na taki rodzaj niezależności. Sussex podlega pod władzę pałacu i królowej, więc opcja, w której odchodzą i robią wszystko po swojemu jest nie do przyjęcia – wyjawiają brytyjskie tabloidy

Myślicie, że księżna wprowadzi rozłam w monarchii?

Matka Meghan Markle kapitalnie uspokoiła szalonego tatusia księżnej! Postawiła mu jeden stanowczy warunek

Załamani Meghan Markle i książę Harry złożyli niezapowiedzianą wizytę w ambasadzie Nowej Zelandii

Rozrzutność Meghan Markle nie zna granic. Jej drugie baby shower ma być droższe od pierwszego!


Meghan Markle i królowa Elżbieta II w królewskim pociągu

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w królewskim pociągu

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×