Szukaj

Zakochany do nieprzytomności książę Harry daje swojej partnerce lekcje bycia arystokratą! Jak Meghan Markle radzi sobie z królewskim protokołem?

Meghan Markle i książę Harry zaręczyny, księżna Meghan

Meghan Markle i książę Harry zaręczyny, księżna Meghan

Meghan Markle uczy się dworskiej etykiety

Weselne dzwony coraz bliżej! Plotki o rychłym ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle stają się coraz bardzie natarczywe, a brytyjska prasa pęka w szwach od szczegółów wesela, listy domniemanych gości i pomysłów na suknię ślubną pięknej aktorki. Zanim jednak dojdzie do ceremonii, a Markle stanie się księżną Meghan, parę czeka sporo pracy.

Nie licząc oficjalnych zaręczyn, do których wciąż nie doszło, przygotowań do ślubu i „kampanii społecznej” mającej przybliżyć poddanym królowej Elżbiety II przyszłą księżną, Meghan czeka jeszcze… nauka protokołu królewskiego i etykiety! Jeśli kiedykolwiek chodziliście na lekcję savoire vivre, wiecie z czym będzie musiała się zmierzyć. Maniery i zachowania akceptowalne i absolutnie zakazane na dworze to długa i żmudna lista czynności z pozoru do siebie podobnych, ale zupełnie innych.

Meghan będzie musiała nauczyć się jak dygać, jak machać do tłumów, jak i kiedy się uśmiechać, kogo najpierw powitać, jakimi tytułami zwracać się do lordów, hrabiów, markizów, baronów… nie wspominając oczywiście o wszystkich wytycznych dotyczących wyglądu, ubioru, zachowania w obliczu skandalu czy sytuacji kryzysowej. A to jedynie czubek góry lodowej.

Na szczęście piękna aktorka może liczyć na swojego ukochanego, który etykietę wyssał z mlekiem matki i choć przez lata uchodził za niegrzecznego księcia, doskonale wie „z czym to się je”. Jak donoszą zagraniczne tabloidy, Harry już rozpoczął proces przyswajania Markle podstawowych, najpotrzebniejszych zasad. Reszta przyjdzie z czasem!

Jak myślicie, Meghan poradzi sobie z nowymi obowiązkami?

Meghan Markle w końcu poznała królową Elżbietę II! Monarchini ugościła dziewczynę Harry’ego po królewsku!

Księżna Kate musi polubić Meghan Markle! Królowa Elżbieta II sprytnie to wymyśliła!

Książę Harry i Meghan Markle przyspieszą ślub?! Zrobią wszystko by uniknąć skandalu z CIĄŻĄ!


Książę Harry i Meghan Markle ślubne plany

Książę Harry i Meghan Markle ślubne plany

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Dodaj komentarz

  • Małgorzata pisze:

    Jak sobie poradzi? Nie przesadzajmy – przecież to jak rola w filmie. Po prostu sprawnie wkuje ją – ma właśnie łatwiej niż Kate czy Diana, przecież tobzawodowa aktorka. Ot co.
    O co ten krzyk.
    Szkoda tylko, że paskudna. W całej GB Harry nie znalazł pięknej i mądrej oraz „nieprzechodzonej” żony??? Smutne. Nie wierzę ani trochę w te zachwyty brytyjskiego dworu nią. Ale cóż mają robić. Znak czasu – plebs kuchennymi drzwiami w uporządkowany świat, który musi odejść. Dobrze, że jakiejś muzułmanki nie wybrał, bo to on musiałby się przeflancować na jej wiarę. Ake wszystko przed nimi. Może tylko Królowa tego nie dożyje, ale ich dzieci niechybnie pogrążą stare tradycje w niebycie – Królestwo upadnie.

  • GdzieWesele.pl poleca pisze:

    Świetna z nich para! <3

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×