Meghan Markle wyleciała na kilka dni rozerwać się. Z kim zostawiła Archiego?

Meghan Markle jak schudła

Meghan Markle jak schudła

Meghan Markle poleciała na dwa dni do Nowego Jorku, będzie kibicować Serenie Williams podczas US Open. Zobaczcie, z kim zostawiła małego Archiego.

Meghan Markle nie ma ostatnio dobrej prasy, jeśli chodzi o latanie samolotami. Wywołała burzę, podróżując z rodziną prywatnym odrzutowcem podczas wakacji. Została oskarżona o hipokryzję, że niby dba o środowisko, a nadużywa prywatnych lotów. W jej obronie stanął sam Elton John.Teraz wybrała się do Nowego Jorku na US Open liniami komercyjnymi.

Zobacz: Rodzina Królewska zawsze podróżuje z własną krwią! Tłumaczymy dlaczego

Meghan Markle – podróż do NYC

Księżna Sussex w końcu wylądowała w Nowym Jorku, ponad godzinę później niż planowano. Będzie kibicować swojej przyjaciółce, Serenie Williams w finale US Open. Dziś rano Meghan Markle, wraz z ochroniarzami, opuściła Heathrow, pozostawiając księcia Harry’ego i ich czteromiesięcznego syna Archiego w Windsorze.

Mówi się, że księżna zaplanowała lot w ostatniej chwili, po tym, jak Williams wygrała z Eliną Svitoliną, około 1.30 czasu brytyjskiego. Kilka godzin później przybyła na lotnisko i uważa się, że albo wsiadła na lot o 8.25, albo o 9 rano z Heathrow. Lot opóźnił się o ponad 30 minut, ale w końcu przyleciała do Nowego Jorku o 11.05 czasu lokalnego, ale zamiast o 12.22.

Ruch księżnej zadziwia, bo mówi się, że Sussex’owie byli zbyt zajęci pracą nad projektami charytatywnymi, aby dołączyć do Królowej w Balmoral w ten weekend, a na dwudniowy wyjazd Meghan znalazła czas.

Zobacz: Księżna Kate szalała na Wimbledonie w drogiej sukni oraz tanich butach z sieciówki! Tylko patrzeć, jak znikną z półek!

Meghan Markle zmartwiła trenerów Sereny Williams

Pomimo długiego lotu i stresującego dla Meghan opóźnienia, źródła twierdzą, że trenerzy Williams nie są zadowoleni, że księżna przybyła, aby wesprzeć przyjaciółkę, ponieważ może odwrócić jej uwagę od rozgrywki. Mówi się, że są zaniepokojeni faktem, że Serena przegrała, gdy Meghan uczestniczyła w jej ostatnim meczu na Wimbledonie. Źródło powiedziało portalowi Page 6:

Serena powiedziała trenerowi, że Meghan przyjedzie na finał, kiedy wygrała zeszłej nocy, i teraz wszyscy się martwią, ponieważ tenisiści są bardzo przesądni, a Williams przegrała, gdy księżna przyszła ją oglądać na Wimbledonie.

Informator dodał, że pomocnicy Williams obawiali się, że wyjazd księżnej był chwytem reklamowym. Jednak mówi się, że Williams uwielbia Meghan i nie chce słyszeć o żadnym pechu czy ustawkach i jest zachwycona przylotem przyjaciółki.

Kontrowersje wokół podróży Meghan Markle

Nie wiadomo jeszcze, gdzie w Nowym Jorku zostanie Meghan i z kim będzie przebywać.  Uważa się jednak, że poleciała pierwszą klasą, liniami komercyjnymi, przez Atlantyk, żeby odwrócić uwagę od wcześniejszego korzystania z prywatnego odrzutowca. Zaledwie kilka dni wcześniej, jej mąż opowiadał o zrównoważonych podróżach, podczas przyjaznej dla środowiska imprezy w Amsterdamie, a w zeszłym miesiącu wygłaszał z pasją mowę na temat ratowania planety, podczas szczytu Google na Sycylii. Zdaje się, że książęca para stara się odnowić zaufanie, jakim darzy ją społeczeństwo, wybierając komercyjne linie lotnicze.

Zobacz: Marina Łuczenko zachwyciła na Balu TVN 2019. Kreacja w oscarowym stylu. Jedno słowo: Obłędnie!

 


Meghan Markle dla Marks&Spencer

Meghan Markle dla Marks&Spencer

Meghan Markle – pierwsze Instastory

Meghan Markle – pierwsze Instastory

Meghan Markle - instagram

Meghan Markle - instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×