Nieidealne stopy Meghan Markle obiektem wnikliwej analizy specjalisty. Już wiadomo, dlaczego unika sandałów

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle ma problemy ze stopami. Wszystkie defekty omówił specjalista na TikToku. Co powiedział?

Meghan Markle odkąd związała się z księciem Harrym, jest wdzięcznym tematem nie tylko dla tabloidów, ale też dla wszelkiej maści influencerów. Tym razem wideo na temat stóp księżnej nagrał chirurg, który jest specjalistą od tej części ciała. Filmik pojawił się na TikToku. Co doskwiera żonie Harry’ego?

Meghan Markle ma problemy ze stopami

Na TikToku pojawił się kolejny interesujący profil – chirurg stóp dr. Khosroabadi postanowił rozpocząć serię, w której będzie omawiał schorzenia stóp celebrytów z całego świata. Meghan Markle stała się bohaterką pierwszej analizy. Podobno ma spore problemy.

Lekarz stwierdził, że żona księcia Harry’ego boryka się z aż trzema problemami i zdecydowanie powinna się udać do specjalisty. Księżna ma dwa haluksy. Jest to mały oraz duży palec, który nachodzi na drugi z kolei, który jest zdecydowanie dłuższy od reszty i może naciskać na but.

Dr. Khosroabadi zwrócił szczególną uwagę na dwa haluksy Meghan, co może powodować u niej duży dyskomfort. Dłuższy palec naciska na czubek buta, natomiast dwa haluksy sprawiają, że stopa jest znacznie szersza. Lekarz radzi, żeby jak najszybciej udała się do specjalisty. Operacja mogłaby polepszyć komfort noszenia obuwia.

Dwa haluksy sprawiają, że jej stopa jest dużo szersza. Kiedy księżna zakłada wąskie buty, haluksy uciskają z obu stron i sprawiają duży dyskomfort – mówi lekarz.

@drkhosroabadi

Today we have Meghan Markle 👑#greenscreen #bunions #feet #doctor #surgery #meghanmarkle

♬ Blade Runner 2049 – Synthwave Goose

Komentujący filmik byli zaskoczeni, że dłuższy palec może być uznawany za schorzenie. Chirurg sprostował, że jest to normalna rzecz, dopóki nie sprawia bólu właścicielowi. Użytkownicy TikToka uważają, że problemy Meghan Markle mogą wynikać z częstego chodzenia w butach na wysokich obcasach. Okazuje się jednak, że żona Harry’ego już w przeszłości zajęła się tym problemem i przeszła zabieg. Zostały po nim blizny i to jest powód, dlaczego unika odkrytego obuwia.


Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle w Nowym Jorku

Meghan Markle w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

 • Jola pisze:

  Jestem zniesmaczona, czy naprawdę nie ma ciekawych tematów? Czy nas Polaków naprawdę interesuje stan stop tej pani. To teraz na tym polega praca dziennikarza, żałosna dziecinada.

 • CzytaćSprawdzaćRozumieć pisze:

  Naprawdę nie ma już o czym pisać na tym świecie? Stópki ma już zooperowane 😉 Prawie każdy, by to zrobił na jej miejscu. Nie tylko ona ma z tym problem, a na świecie jest ponad 7 mld ludzi, z większymi bądź z mniejszymi problemami, tak nawiasem mówiąc:) Lekarz poprostu musi zabłysnąć w społeczeństwie i bez wiedzy i zgody tych ludzi, opisuje ich problemy medyczne. A zresztą… Każdy jest inny… I każdy ma swój własny prywatny mózg, z którego można korzystać przez 24 godziny na dobę 🙂 😛

  • Gokingaść pisze:

   Po prostu pisze sie osoobno

  • Gość pisze:

   Wcale nie wiadomo, czy zoperowane i czy w ogole byla taka potrzeba, bo cala wrzawa zaczęła sie od blizny, ktora ma, ale tylko na jednej stopie, a ktora jest zbyt duza i za bardzo na wierzchu stopy, żeby byla od operacji halluksów. Do takich celów robi sie male naciecie przy podeszwie stopy. Normalnie jest prawie niewidiczne. Jej blizna jest raczej po jakimś urazie, glebokim skaleczeniu. A w sandałkach byla nie raz, i stopy ma ladne i zadbane.

 • Gość pisze:

  Księżna kiedy nie pracuje, chodzi w balerinach.

 • Zażenowana pisze:

  Po co piszecie o takich głupotach ? Ostatnią rzeczą , która interesuje Polaków jest stan stóp tej pani !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×