Meghan Markle i książę Harry przyłapani na tajnym spotkaniu z J.Lo. Co oni kombinują? Są pierwsze przecieki

Jennifer Lopez spotkała się z Harrym i Meghan

Jennifer Lopez spotkała się z Harrym i Meghan

Meghan Markle i książę Harry spotkali się z Jennifer Lopez w Miami. Książęta Sussexu przyjęli zaproszenie od gwiazdy. O kulisach poinformowały amerykańskie media.

Odkąd Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się usunąć z kolejki do tronu i zamienić dworskie życie na bardziej prywatne zainteresowanie nimi wcale nie zmalało. Przeciwnie. Media całego świata jeszcze bardziej przyglądają się parze, bo wcześniej było oczywiste, że występują oficjalnie w imieniu korony i Elżbiety II. A teraz? Teraz już reprezentują samych siebie. A wszyscy zachodzą w głowę, co to oznacza i czym to się będzie jadło. Harry podobno ma zamiar nadal być twarzą kilku fundacji, którym patronuje dwór brytyjski albo sam książę. Ale Meghan? Mnóstwo było plotek o tym, że być może zechce powrócić do swojej pasji, czyli aktorstwa.

Co para książęca robiła w Miami?

Meghan Markle i książę Harry już jako prywatne osobistości zostali zaproszeni na szczyt organizowany przez JP Morgan w Miami. To jeden z największych holdingów finansowych na świecie. Jego aktywa to 2,5 biliona dolarów amerykańskich.

Zamknięta dla publiczności konferencja w pięknym Miami poświęcona była była budowaniu bogactwa przyszłych pokoleń i czynienia świata lepszym, bardziej otwartym na pomoc i współpracę. Meghan i Harry byli jednymi z prelegentów. Za swoje wystąpienie zarobili ponoć okrągły milion dolarów. Ale największa atrakcja pobytu na Florydzie miała miejsce po konferencji.

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Jennifer Lopez i Meghan Markle spotkały się

Jennifer, od marca 2019 szczęśliwa narzeczona byłego bejsbolisty Alexa Rodrigueza, zaprosiła na kolację książęcą parę do swojego domu w Miami. Megha i Harry przybyli do posiadłości gwiazdy z synkiem Archiem. Jak dowiedział się portal Page Six kolacja upłynęła w doskonałej atmosferze. Jak zdradził portalowi informator:

Harry i Meghan bardzo dobrze dogadują się z Jennifer i Aleksem. Kolacja przeminęła na żywej dyskusji.

Co kombinują gwiazdy? Z całą pewnością więcej miały sobie do powiedzenia Jennifer i Meghan. Obie są przecież aktorkami! Według pierwszych przecieków J.Lo może mieć jakieś plany filmowe, w których znalazłoby nie miejsce na powrót Meghan Markle na ekran. Nie od dziś wiadomo, że nieformalne kontakty bardzo potrafią pomóc w karierze. A gdyby rzeczywiście o tym szeptały przy winie obie panie, to mocno trzymamy kciuki za ich wspólny projekt!


Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Jennifer Lopez - Spirit Awards 2020

Jennifer Lopez - Spirit Awards 2020

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×