Szukaj

Marzena Rogalska po odejściu z TVP swoim zachowaniem wprawiła bliskich w osłupienie. Jest zapis rozmowy

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska rozbawiła swoich obserwujących na Instagramie. Zacytowała rozmowę, której była tematem. Niesamowite, jak widzą ją jej bliscy.

Marzena Rogalska wzbudziła nie lada sensację, odchodząc z TVP. Komentarze po jej rezygnacji nie milkną. Dziennikarka podkreśliła w swoim oficjalnym oświadczeniu, że decyzja nie była dla niej łatwa.

Decyzja Rogalskiej wywołała niemałe poruszenie nie tylko wśród jej fanów, ale też w branży. Dziennikarze konkurencyjnych stacji, aktorzy i artyści w social mediach podkreślali, że trzymają za nią kciuki. Niestety odejście ze śniadaniówki wpłynęło także na relacje prezenterki z Tomaszem Kammelem. Przestali się obserwować w social mediach, a zachowanie byłego kolegi Marzeny z pracy wzbudziło wiele kontrowersji.

Rzeczywiście byliśmy zgranym duetem, ale w pracy. (…) Nie spotykaliśmy się prywatnie – Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. Trudno mówić o przyjaźni na podstawie zdjęć z mediów społecznościowych, pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody. Takie miejsca zazwyczaj nie kojarzą się z pracą – podsumowała znajomość z Kammelem.

Zobacz także: Marzena Rogalska już nie ukrywa, jak wyglądała jej „przyjaźń” z Tomkiem Kammelem. Zdradziła gorzką prawdę o ich relacji

Odejście z pracy po 12 latach to z pewnością był przemyślany krok. Dziennikarka nie zamierza jednak niczego rozpamiętywać i już zabrała się za pracę. Cały czas jest też aktywna w social mediach i to tam ujawniła, jak widzą ją najbliżsi.

Marzena Rogalska w oczach najbliższych

Rogalska opublikowała nowy post na Instagramie, w którym znalazł się zapis rozmowy pomiędzy jej siostrą dziennikarki Alicją oraz Kubą, siostrzeńcem, który obecnie rezyduje w krakowskim domu Marzeny. Wyznała, że właśnie tak ją obecnie postrzegają najbliżsi.

Z cyklu „Jak Cię widzą w rodzinie”
Występują:
Ala – moja siostra
Kuba – siostrzeniec, który rezyduje w moim krakowskim domu.
Ja – siostra Ali, ciocia Kuby

Rozmowa telefoniczna:
Ala – synu nie wiesz czasem co u cioci? Rozmawiałeś z nią ostatnio?
Kuba – jest tutaj, właśnie wybiegła z domu z obłędem w oczach, ma w wydawnictwie podpisywać książki, nie zamknęła za sobą drzwi.
Ala – O! Nie wiedziałam, że jest w Krakowie!
Kuba – Mamo, ja nie jestem pewien czy ciocia wie, że jest w Krakowie, jest tak zakręcona!
Kurtyna – napisała.

Wpis rozbawił internautów. Aż trudno uwierzyć, że zawsze perfekcyjnie przygotowana do pracy dziennikarka, może być osobą tak rozkojarzoną. Wygląda na to, że po odejściu z telewizji ma tyle pracy, że nie wie, w co ręce włożyć, stąd jej zaskakujące nawet najbliższych zachowanie.


Marzena Rogalska - jak ją widzą najbliżsi?

Marzena Rogalska - jak ją widzą najbliżsi?

Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×