Szukaj

Marzena Rogalska ma nową pracę. Nie odpoczęła długo od telewizji

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska znalazła nowe zajęcie. Właśnie pojawiła się zapowiedź ciekawego projektu z jej udziałem. Zobaczcie.

Marzena Rogalska przez dwanaście lat była jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Razem z Tomaszem Kammelem stworzyła duet, który uwielbiali widzowie. Zrezygnowała jednak z dalszej współpracy, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Decyzja nie była łatwa.

Po 12-stu latach współpracy z TVP1; podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – podkreślała.

Decyzja Rogalskiej wywołała niemałe poruszenie nie tylko wśród jej fanów, ale też w branży. Dziennikarze konkurencyjnych stacji, aktorzy i artyści w social mediach podkreślali, że trzymają za nią kciuki. Niestety odejście ze śniadaniówki wpłynęło także na relacje prezenterki z Tomaszem Kammelem. Przestali się obserwować w social mediach, a zachowanie byłego kolegi Marzeny z pracy wzbudziło wiele kontrowersji.

Wszyscy, którzy kibicowali Rogalskiej, ale też martwili się, czym zajmie się ich idolka, mogą być zadowoleni. Była prowadząca Pytanie na śniadanie nie zamierza długo odpoczywać po odejściu z telewizji. Właśnie pojawiła się zapowiedź jej nowego projektu.

Czym będzie zajmowała się Marzena Rogalska po odejściu z TVP?

Po oficjalnym oświadczeniu w social mediach Marzena Rogalska zamilkła. Wtedy niespodziewanie na wywiad z dziennikarką zaprosiła Beata Sadowska. W zapowiedzi rozmowy polały się łzy, a była prezenterka TVP mówiła między innymi o zmęczeniu:

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli.

To jednak nie koniec. Okazuje się, że panie rozpoczęły współpracę, o czym mogliśmy się dowiedzieć, kiedy Beata Sadowska ogłosiła na Instagramie:

Już w ten piątek wykłady Marzeny Rogalskiej na www.mentalist.pl, a w niedzielę o 21.00 widzimy się tu na LIVE’e.

Z niecierpliwością czekamy na wywiad z Marzeną Rogalską, a także na wieści dotyczące jej dalszej kariery.

Będziecie oglądać niedzielną rozmowę na profilu mentalist?


Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska pierwszy wywiad po odejściu z TVP

Marzena Rogalska przerywa milczenie z okazji Dnia Kota

Marzena Rogalska przerywa milczenie z okazji Dnia Kota

Dodaj komentarz

 • kuba1 pisze:

  nie powiem lubiłem babeczkę ale dlaczego już ujada na kamela dlaczego pcha sie w politykę prawda jest taka że tvn ją przerobił a ona dała się zrobić za kaskę zobaczymy za jakiś czas gdzie złapie ciepłą posadkę

 • Gość pisze:

  Miała kasę i widzów a teraz wielkie nic,powodzenia u Sadowskiej, też ponoć gwiazdy.

 • Gość pisze:

  Pani Marzeno juz tesknimy za pania ja i moi znajomi i najblizsza rodzinka

 • Gość pisze:

  Wielka bohaterka, latami siedziała w pisowskiej TVP i wreszcie odeszła zgrywając teraz bojowniczkę o wolność mediów. Ale latami kasa od Kurskiego jej nie uwierała.

  • Gość pisze:

   Co ty tumanie piszesz? Pisowska tv? Przecież to bzdura dla baranów . A jak była pełowska i razem z pozostałymi tworzyła zielona wyspę to super było?

 • reginka pisze:

  nie bedziecie

 • Gość pisze:

  Nie będziecie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×