Szok! Marzena Rogalska ogłosiła, że odchodzi z TVP. Jej oświadczenie poraża. Była jedną z największych gwiazd stacji

Marzena Rogalska odeszła z TVP

Marzena Rogalska odeszła z TVP

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Dziennikarka wydała oficjalne oświadczenie, w którym pisze o zakończeniu współpracy ze stacją po 12 latach.

Marzena Rogalska w 1995 roku rozpoczęła karierę w telewizji. Właśnie wtedy znalazła pracę w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła magazyn filmowy.

Dziennikarka w 2009 roku przeniosła się do oddziału głównego TVP w Warszawie, w którym dołączyła do ekipy Pytania na śniadanie. W duecie z Tomaszem Kammelem przez 12 lat prowadziła rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Widzowie doceniali ich profesjonalizm, często nagradzając słowami uznania w komentarzach w mediach społecznościowych stacji.

Marzena pojawiła się też w kilku innych produkcjach Jedynki i Dwójki. Wiosną 2015 roku poprowadziła program Przygarnij mnie, a w 2016 cykl Domy przyszłości. Dwa lata temu była gospodynią show Gotowi do gotowania, w tym roku została główną gwiazdą Zacznij od nowa. Publiczność doskonale pamięta ją również z takich formatów jak Kocham Cię, Polko! czy Co to był za rok!.

16 lutego gwiazda podjęła decyzję o zakończeniu dalszej współpracy z publicznym nadawcą.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Oświadczenie gwiazdy

Rogalska odchodzi z TVP. Na Instagramie opublikowała oficjalne oświadczenie. Wynika z niego, że wpływ na jej decyzję miały wydarzenia sprzed tygodnia. Przypomnijmy, że w ramach protestu Media bez wyboru niezależne polskie media zjednoczyły się i razem sprzeciwiły pomysłowi Ministerstwa Finansów, który chce nałożyć nową składkę reklamową.

Gdy na ekranach konkurencyjnych dla TVP stacji widniała czarna plansza ze sloganem akcji, w TVP Pytanie na śniadanie poprowadzili Marzena Rogalska i Tomasz Kammel. Pod koniec odcinka dziennikarka niespodziewanie zdobyła się na komentarz, w którym wyraziła swoją solidarność z kolegami z branży. W programie na żywo wyznała, że „dziś nie jest jej do śmiechu”.

Marzena Rogalska w oświadczeniu o odejściu z TVP napisała, że był to najtrudniejszy dyżur w jej całej karierze. Zdradziła też, że chociaż znika z telewizji, to nadal będzie prowadzić audycje w radiu. Wyjaśniła przy okazji, że programy z jej udziałem, które TVP wyemituje w najbliższym czasie, zostały nagrane, zanim złożyła wypowiedzenie z pracy.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Na wpis Marzeny odpowiedzieli koledzy z Pytania na śniadanie. Na fanpage’u śniadaniówki pożegnali Rogalską takim oto komentarzem:

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe.Powodzenia. Twoje i Wasze #PnŚ.

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe.Powodzenia ❤️Twoje i Wasze #PnŚ

Posted by Pytanie na śniadanie on Tuesday, February 16, 2021

Internauci w komentarzach trzymają kciuki za dalsze plany Marzeny i życzą jej powodzenia. Na post dziennikarki odpowiedziało wiele gwiazd. Jej publikacja odbiła się szerokim echem. Dawno żadne oświadczenie nie wstrząsnęło tak bardzo polskimi mediami. Zobacz: Gwiazdy odpowiadają na oświadczenie Rogalskiej: „Jezu, tak! Duma i odwaga!”


Marzena Rogalska na ramówce TVP

Marzena Rogalska na ramówce TVP

Marzena Rogalska – wiosenna ramówka TVP 2020

Marzena Rogalska – wiosenna ramówka TVP 2020

Marzena Rogalska – TVP ramówka wiosna 2019

Marzena Rogalska – TVP ramówka wiosna 2019

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie lubilam jej smiechu ale ogolnie pozytywna babka

 • ann pisze:

  ja akurat sie ciesze… irytowal mnie jej smiech, sposob bycia, przerywanie wypowiedzi gosciom, gestykulacja, pokladanie sie ze smiechu na kanapie.. no nie.. zdecydowanie nie… i dobrze.. chyba coraz wiecej osoob meczyla. wyprzedzila ten moment ze jej podziekuja zatrudniajac mlodsza… i dobrze… zycze pani powodzenia, ale w telewizju juz starczy..zatem dziekujemy z ulga

 • Gość pisze:

  … a w nowej pracy wynagrodzenie dostanie w euro czy w markach ?

 • Gość pisze:

  Żadna strata.Ani ładne, ani mądre…więc czego żałować?

 • TEREA pisze:

  I kto teraz panią zatrudni – Ci wszyscy którzy panią podziwiają sami cicho siedzą w pracy robiąc wszystko co szef każe .

 • Gość pisze:

  Pania Marzene podziwiam i zycze wszystkiego najlepszego zawsze cenilam profesjonalizm pani Rogalskiej

 • Romuald pisze:

  Brawo TVP. Dzieki, że jesteście. Kocham was. Dobrze, że scigacie tych bolszewików wszelkiej maści, antykulturowców i marksistów. Jeszcze raz brawo!!!

  • Gość pisze:

   Bolszewicka propaganda TVP zabija rzetelnnych dziennikarzy. Rząd pisomunistyczny sączy gowno prawde w weiadomosciach a w internecie opłacane rządowe trolle pieją z zachwytu. PRL – reKtywacja!