Gwiazdy komentują odejście Marzeny Rogalskiej z TVP: „Jezu, tak! Duma i odwaga”. Oświadczenie dziennikarki wstrząsnęło branżą

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Na oświadczenie dziennikarki odpowiedziało mnóstwo gwiazd. Prezenterzy znani z konkurencyjnych stacji i niezależni artyści są pełni podziwu dla decyzji gospodyni flagowych hitów Telewizji Publicznej.

Marzena Rogalska zaskoczyła całą branżę, gdy we wtorek ogłosiła, że odchodzi z TVP. Dziennikarka po 12 latach postanowiła podziękować stacji za współpracę. Przez ten czas zyskała potężne grono fanów, którzy specjalnie dla niej zasiadali przed swoimi odbiornikami.

Rogalskiej największą popularność przyniosło Pytanie na śniadanie, ale nie jest to ani pierwszy, ani jedyny format, w którym mogliśmy ją oglądać. W 1999 roku dziennikarka była współprowadzącą Do kina czy na film, a w latach 2009–2010 była gospodynią teleturnieju Dzieciaki górą!. W tym samym czasie była kapitanką jednej z drużyn Kocham cię, Polsko!.  Wiosną 2015 prowadziła program Przygarnij mnie, a rok później cykl Domy przyszłości. W 2019 dostała widowisko To był rok!, a niedawno została nową prowadzącą programu Zacznij od nowa.

Gwiazdy masowo komentują odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Kariera Marzeny w TVP kwitła aż do dzisiaj, gdy na jej profilu pojawiło się oświadczenie o następującej treści:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”.
P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Marzena Rogalska – wiosenna ramówka TVP 2020

Marzena Rogalska – wiosenna ramówka TVP 2020

Na publikację dziennikarki odpowiedziało wiele gwiazd. W komentarzach pod postem roi się od dodających otuchy komentarzy znajomych z branży, którzy są pełni podziwu i uznania dla decyzji Rogalskiej. Znani ze szklanego ekranu biją barwo prezenterce i gratulują przełomowej dla jej kariery decyzji.

Jak gwiazdy odpowiedziały na oświadczenie Marzeny Rogalskiej o odejściu z TVP? Oto wybrane cytaty:

 • Agnieszka Włodarczyk: Powodzenia.
 • Ewa Wachowicz: Marzenko! Jak się kończy, to się kończy… I wtedy się dopiero zaczyna! Powodzenia.
 • Joanna Koroniewska: Moja Kochana. Do odważnych świat należy! Wiem co mówię! Najważniejsze, w zgodzie z sobą! Przytulam najmocniej jak potrafię.
 • Maciej Dowbor: Marzena!!! Ty już wiesz… Nie będę się publicznie uzewnętrzniał, ale dla mnie jesteś bohaterką!!! Wiem jak trudna musiała to być dla Ciebie decyzja.
 • Michał Baryza: Życzę dalszych sukcesów. Gratuluje odwagi.
 • Anita Werner: Powodzenia!
 • Julia Kamińska: Brawo!
 • Katarzyna Zielińska: Do przodu żyj! Żyj KOLOROWO! Marzenia najpiękniejsze, śnij.
 • Kasia Stankiewicz: Najlepsze przed tobą.
 • Qczaj: Marzena, kocham Cię!
 • Anna Guzik: Rogalu kochany, trzymam kciuki za Twoją nową wspaniałą drogę, bo że taka będzie jestem pewna!
 • Magda Boczarska: Powodzenia na nowej drodze.
 • Michał Piróg: Trzymam kciuki.
 • Joanna Jabłczyńska: Trzymam mocno za Ciebie kciuki, do zobaczenia!
 • Katarzyna Grochola: Całuję Cię tym bardziej.
 • Paulina Chylewska: Bez względu na to co się stało – trzymam kciuki.

Nam najbardziej do gustu przypadł komentarz Margaret:

Jezu, tak! Gratulacje! Duma i odwaga.

Wiele znanych osób swoje uznanie dla decyzji Rogalskiej wyraziło także poprzez kliknięcie wirtualnego serduszka, symbolizującego polubienie opublikowanej treści.

Wyobrażacie sobie programy TVP bez Marzeny?


Marzena Rogalska, Anna Mucha i Antek Królikowski

Marzena Rogalska, Anna Mucha i Antek Królikowski w pierwszym sezonie programu "To był rok!".

Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Tomasz Kammel w łóżku z Marzeną Rogalską

Marzena Rogalska na ramówce TVP

Marzena Rogalska na ramówce TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×