Martyna niedawno potwierdziła rozstanie z mężem. Teraz zdradziła, jak radzi sobie, gdy świat wali jej się na głowę

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska niedawno potwierdziła, że rozstała się z Przemkiem Kossakowskim. W piątkowy poranek dodała bardzo szczery wpis i zdradziła, jak radzi sobie w chwilach największego chaosu. Sprawdźcie, co napisała.

Martyna Wojciechowska w czwartkowy wieczór skomentowała medialne spekulacje na temat jej rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Dodała post na Instagramie, w którym potwierdziła krążące plotki. Przyznała, że jej małżeństwo skończyło się z dnia na dzień po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.

Gwiazdy nie przeszły obojętnie obok jej wyznania. Zostawiły mnóstwo komentarzy, w których podkreślały, że podróżniczka może liczyć na ich wsparcie.

Martyna Wojciechowska zdradziła, jak radzi sobie w chwilach chaosu

Wojciechowska w piątek dodała nowy wpis. Opublikowała zdjęcie humbaka. W opisie zdradziła, jak radzi sobie w chwilach największego chaosu, gdy świat wali się na głowę:

W górach i pod wodą, z dala od zgiełku czuję się zawsze najbardziej spokojna i wyciszona. A co Wy robicie w chwilach największego chaosu, kiedy świat wali się Wam na głowę?

Zawarła też kilka informacji na temat podwodnego stworzenia. Przyznała, że mimo sporych rozmiarów, jest bardzo łagodny:

HUMBAK (dlugopłetwiec oceaniczny) to jedno z największych stworzeń podwodnego świata. Może osiągnąć długość 17 metrów i wagę nawet do 45 ton. Mimo tych rozmiarów i majestatu to jednocześnie jedno z najłagodniejszych i najspokojniejszych zwierząt na świecie.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach dzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnymi momentami, a także podziwiają moment uchwycony w kadrze:

 • Marzenie życia aby zobaczyć na żywo Humbaka w jego naturalnym środowisku. I tak uciekam wtedy gdzie cicho. Najlepiej nad wodę, do lasu.
 • Pływanie. Od ściany do ściany, licząc baseny. Tylko to pomaga. Góry kocham, ale tam muszę mieć spokojną głowę. Ściskam mocno!
 • Robimy dokładnie tak samo. Szukamy ciszy. Wiemy i czujemy, że jesteś tak mocna, że przetrwasz wszystko. Najlepsze wciąż przed Tobą.

A wy co byście dopisali do tej listy?


Martyna Wojciechowska potwierdza rozpad małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska potwierdza rozpad małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim

martyna.world_217932514_586263119026078_8046347976094527051_n

Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie da się nikogo zmusić do miłości i tyle w temacie

 • Anna L. pisze:

  Przemysław Kossakowski to Piotruś Pan. Niech nie zawraca kobietom w głowie.

 • Zdrada pisze:

  Tak, jesteś wystarczająca i doświadczyłaś zdrady człowieka, któremu zaufałaś i pozwoliłaś wejść do swojego świata. Zdrada nie mysi być fizyczna, seksualna, może być zdradą na poziomie umysłu, duszy. Przysięga, ktòrej się nie dotrzymuje jest zdradą. Niczym więcej. Dbaj o to, aby to doświadczenie Cię rozwinęło, a nie zniszczyło.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×