Szukaj

Marta Kaczyńska pokazała słodkiego synka i trzeciego męża! To ich debiut na jej Instagramie!

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska pokazała syna i męża

Marta Kaczyńska i jej mąż Piotr Zieliński na spacerze z synem Aleksandrem. Para spędzi Sylwestra 2018 w Krakowie. Zanim powitają nowy rok wybrali się na zwiedzanie stolicy małopolski nocą, a zdjęcie na swoim Instagramie pokazała córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej.

Marta Kaczyńska swoją rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim temu, że jest córką Lecha Kaczyńskiego, prezydenta RP w latach 2005–2010 i Marii Kaczyńskiej oraz bratanicą prezesa PiS-u, Jarosława Kaczyńskiego. Słynne są również jej burzliwe małżeństwa, która ma na swoim koncie aż trzy. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, drugim Marcin Dubieniecki, trzecim zaś Piotr Zieliński, którego poślubiła 28 lipca 2018 roku.

Marta Kaczyńska jest także mamą trójki dzieci. Ma dwie córki: 15-letnią Ewę oraz 11-letnią Martynę Dubieniecką, których ojcem jest jej drugi mąż, Marcin Dubieniecki, co w przypadku Ewy okazało się dopiero w 2007 roku, gdy Marta wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego po dziesięciu dniach od swojego trzeciego ślubu urodziła swoje trzecie dziecko, tym razem córki Kaczyńskiej doczekały się małego braciszka. Warte uwagi jest również to, że Marcie udało się unieważnić ślub kościelny ze swoim pierwszym mężem, z drugim była tylko w związku cywilnym, zatem z ukochanym Piotrem z Trójmiasta Marta mogła w 2018 roku wziąć wymarzony ślub kościelny.

Marta Kaczyńska obecnie jest z rodziną w Krakowie, skąd pochwaliła się ślicznym rodzinnym foto. Na zdjęciu widzimy prawdopodobnie Piotra Zielińskiego z synkiem. To pierwsze zdjęcie chłopca, które Marta oficjalnie sama pokazała. Wcześniej robili to za nią paparazzi.

Zobaczcie jaka sielanka.

Pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej nagle zniknął. Jak dziś wygląda jego życie?

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Marta Kaczyńska zaszalała jak nigdy! Pokazała mnóstwo zdjęć z rodzinnego świętowania

Marta Kaczyńska pokazała nagie pośladki w wielkim oknie! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu: „Wyjątkowo zjawiskowe ujęcie”


Marta Kaczyńska pokazała synka i męża

Marta Kaczyńska pokazała synka i męża

Marta Kaczyńska w zimowej czapce

Marta Kaczyńska w zimowej czapce

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×