NewsyMarta Kaczyńska równo cztery lata temu po raz trzeci wzięła ślub. W social mediach świętuje, ale… inną rocznicę. Co dalej z jej małżeństwem?

Marta Kaczyńska równo cztery lata temu po raz trzeci wzięła ślub. W social mediach świętuje, ale… inną rocznicę. Co dalej z jej małżeństwem?

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński w dniu ślubu
Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński w dniu ślubu
Weronika
28.07.2022 19:20, aktualizacja: 28.07.2022 20:39

Życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej uchodzi za wyjątkowo burzliwe, co zawsze budziło duże zainteresowanie mediów. Ostatnim mężem kobiety jest Piotr Zieliński. Zanim jednak odnalazła szczęście w ramionach przedsiębiorcy, dwukrotnie składała przysięgę małżeńską innym mężczyznom. Przypomnijmy pokrótce jej dotychczasowe, sformalizowane relacje z mężczyznami.

Marta Kaczyńska po raz pierwszy wyszła za mąż w 2003 roku w wieku 20 lat. Wybrankiem jej serca był Piotr Smuniewski, którego poznała w trakcie studiów. Para doczekała się dziecka, jednak nie udało im się stworzyć szczęśliwej rodziny. Ich małżeństwo trwało zaledwie cztery lata, a u boku bratanicy Jarosława Kaczyńskiego pojawił się kolejny mężczyzna.

Mogę tylko powiedzieć, że to nie ja byłam osobą, która postąpiła nie fair. Tata, który nie znał całej prawdy, martwił się o mnie. Uważał, że rodzina ma wielką wartość, którą należy doceniać i nie powinniśmy jej burzyć. Nie potrafiłam się z nim zgodzić i postanowiłam zamieszkać sama z Ewą. Po pewnym czasie, nie planując układania sobie życia na nowo, spotkałam Marcina. Ponownie, bo znaliśmy się z okresu studiów – wyznała Marta Kaczyńska w rozmowie z magazynem "Viva!".

Zakochani wzięli ślub w 2007 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gdyni. Ceremonia kościelna nie była możliwa ze względu na to, że Marta Kaczyńska według kościoła nadal była żoną Piotra Smuniewskiego, poza tym wybranek kobiety jest ateistą.

Przyjęcie weselne zorganizowano w ośrodku rządowym w Juracie, a para spodziewała się wówczas dziecka. Związek z Marcinem Dubienieckim również zakończył się niepowodzeniem. W 2011 roku mężczyzna wyprowadził się od żony, a niedługo później złożył pozew rozwodowy. Małżeństwo zostało rozwiązane dopiero w 2016 roku. Rok później Marta Kaczyńska unieważniła poprzednie małżeństwo, dzięki czemu ponownie mogła wziąć ślub kościelny.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński – czwarta rocznica ślubu

Córka Lecha Kaczyńskiego nie poddała się jednak w poszukiwaniach prawdziwej miłości i wkrótce w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Ukochany kobiety to biznesmen Piotr Zieliński, który  prowadzi szkółkę jeździecką i stadninę koni, ponadto jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Horseball (sportu rozgrywanego na koniach). Para pobrała się 28 lipca 2018 roku, a jeszcze tego samego roku na świat przyszedł ich syn.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński stronią od blasku fleszy i starają się chronić swoje życie prywatne. Kobieta skupia się teraz na wychowywaniu swojego synka. Mieszka z dala od stolicy, co zapewnia jej swego rodzaju spokój. W pewnym momencie w mediach pojawiły się jednak informacje o rzekomym kryzysie, który miał pojawić się w ich małżeństwie.

Zaledwie rok po ślubie pary tygodnik Dobry Tydzień ujawnił, że trzeci mąż Kaczyńskiej dzieli życie między Sopotem a Warszawą, w której mieszkają dzieci z jego poprzedniego małżeństwa. Regularne wyjazdy męża miały doprowadzać Martę do ogromnej frustracji:

Zastanawiam się, jak długo Piotr wytrzyma to życie w rozjazdach – wyznał w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajomy biznesmena.

Dziś mija czwarta rocznica ślubu Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego, z tej okazji wielu obserwatorów córki Lecha Kaczyńskiego spodziewało się zobaczyć w social mediach wpis poświęcony temu szczególnemu dniu. Okazało się jednak, że Kaczyńska świętuje dziś rocznicę, ale zupełni inną.

Prawniczka tuż przed południem opublikowała na Facebooku post, do którego wgląd mają wszyscy internauci. To link do strony internetowej z wierszem autorstwa Zbigniewa Herberta – Przesłanie Pana Cogito. Jak twierdzą poloniści, głównym przesłaniem dzieła jest wezwanie do bezinteresownego heroizmu, za który nie oczekuje się chwały ani nagrody. Jedynym sensem ludzkiej egzystencji stają się etyczne postępowanie i szacunek do tradycji.

Dziś 24. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta – napisała Marta Kaczyńska.

https://www.facebook.com/marta.kaczynska.54/posts/pfbid02s6CEPxXRgCUwPo5yrNRpJuGmpiC8S9u6zPADhYxVkYvN39unVLBG9MNgb7LbAoWzl

Od miesięcy na próżno szukać nowych wzmianek na temat małżeństwa Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego, co należy traktować jako dowód tego, że ich relacja ma się świetnie, a uczucie jest jeszcze mocniejsze. Ostatni raz kobieta pochwaliła się swoim ukochanym w marcu 2021 roku, gdy w Dni Kobiet udostępniła zdjęcie prezentu, jaki jej wręczył.

W galerii przypominamy zdjęcia ze ślubu pary.

  • Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego
  • Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego
  • 18.06.2019 Krakow 70. rocznica urodzin Lecha Kaczynskiego. Uroczystosci na Wawelu N/z Marta Kaczynska , maz Piotr Zielinski
  fot. Beata Zawrzel/REPORTER
  • Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński
  • Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński spacerowali w dniu wyborów samorządowych
  • Piotr Zieliński traktuje Martę Kaczyńską jak księżniczkę
  • Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego
  • Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego
[1/8] Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także