Szukaj

Ulubiona sieciówka księżnej Kate wraca do Polski, ale na nowych zasadach. Zmiany są znaczące

Księżna Kate, Marks&Spencer

Księżna Kate, Marks&Spencer

Polacy znów będą mogli kupować produkty znanej brytyjskiej sieci sklepów, której ogromną fanką jest sama księżna Kate. Marka po trzech latach nieobecności wraca nad Wisłę. Jest tylko jedno "ale".

Marks&Spencer, to brytyjska marka, która powstała jako rodzinna firma w 1884 roku w Yorkshire. W Polsce sieć pojawiła się pod koniec lat 90. Dominowały w niej głównie ubrania, ale w niektórych punktach były także miejsca z ofertą spożywczą. W 2016 firma wycofała się z Polski. Podobnie stało się w 11 innych krajach w kolejnym roku.

Marks&Spencer wraca do Polski. Jest jedno „ale”

Teraz, po trzech latach przerwy, popularna sieciówka znad Tamizy ponownie zawita na polski rynek. Niestety, póki co dostarczy tylko produkty spożywcze, które od 17 czerwca będą dostępne online w sklepie Frisco.pl. Klienci będą mogli wybierać z grupy blisko 100 artykułów, m.in. ciasteczek maślanych, orzeszków, herbaty, czekolady, trufli, sosów, chipsów czy marmolad.

To dla nas niezwykle ważne, aby oferta Frisco.pl dawała możliwość dużego wyboru marek w najpopularniejszych kategoriach produktów, ale również dostęp do unikalnego asortymentu, niespotykanego w ofercie standardowych sklepów. W pierwszym etapie zaproponowaliśmy więc naszym klientom możliwość zamawiania świeżych produktów od lokalnych dostawców – mówi Jacek Palec, prezes Frisco.pl.

Z powodu pandemii sklep Frisco.pl – jak wiele innych sklepów e-commerce – odnotował spory wzrost finansowy. Jak twierdzi przedstawiciel firmy, marka zaliczyła aż siedmiokrotny wzrost liczby nowych klientów oraz kilkunastokrotny wzrost wyszukiwań internetowych.

Księżna Kate uwielbia markę Marks&Spencer

Teraz dzięki popularnej platformie będzie można zakupić w Polsce produkty firmy Marks&Spencer, czyli ulubionej sieciówki księżnej Kate. Żona następcy tronu nie raz i nie dwa pokazywała się w ubraniach czy dodatkach rodzimego producenta, ale nie tylko.

Paparazzi kilkukrotnie sfotografowali ją na zakupach w spożywczych sklepach M&S, jakich w Wielkiej Brytanii jest mnóstwo. Oczywiście miało to miejsce w czasach, gdy Kate posługiwała się jeszcze nazwiskiem Middleton, a nie tytułem księżnej Cambridge.

Jedną z większych sensacji było stworzenie przez popularną sieciówkę repliki pierścionka zaręczynowego Kate, który wyprzedał się w Wielkiej Brytanii w ciągu niecałych 48h.

W galerii przypominamy polskie gwiazdy, które pojawiały się w ubraniach sygnowanych marką M&S.


Marta Sędzicka - Alexa Chung dla Marks & Spencer 2016

Marta Sędzicka - Alexa Chung dla Marks & Spencer 2016

Kamila Szczawińska - Alexa Chung dla Marks & Spencer 2016

Kamila Szczawińska - Alexa Chung dla Marks & Spencer 2016

Gwiazdy - Alexa Chung dla Marks & Spencer 2016

Gwiazdy - Alexa Chung dla Marks & Spencer 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×