Szukaj

Popularna sieciówka wypuściła do sprzedaży replikę pierścionka zaręczynowego księżnej Kate! Taka cenowa okazja szybko się nie powtórzy!

Księżna Kate podczas zaręczyn dostała od księcia Williama piękną obrączkę, Marks & Spencer wprowadza jej nową. Subtelne zmiany są bardzo szykowne. Zobacz, jak teraz wygląda pierścionek.

Księżna Kate, po zaręczynach z Williamem, dumnie pokazała pierścionek, który otrzymał od narzeczonego. Świat w tamtym czasie żył ich romansem, więc główni projektanci szybko zaczęli tworzyć repliki granatowej sukni Issy, w której wystąpiła, a także pierścienia.

Najsłynniejszym był Regal Ring M&S – propozycja za 94 złote stała się natychmiastowym bestsellerem i nadal jest w sprzedaży. Każdy może go kupić i poudawać, że jest Kate. Po ośmiu latach ten sam sztuczny szafir z diamentami pojawił się po raz kolejny.

Przeglądając nową kolekcję na stronie M&S można natknąć się na wyjątkowy Cocktail ring, który wygląda bardzo podobnie do pierścionka Kate, ale jest odrobinę ulepszony. Znowu kosztuje 94 złote, więc każdy może sobie zafundować biżuterię w stylu księżnej. Na stronie sklepu widnieje opis:

Dzięki dekadenckiemu połyskowi klejnotów, ten pierścień można założyć na specjalne okazje. Ma owalny kształt z błyszczącymi kamieniami w kształcie zębów wokół szafiru. Gładka, platerowana platyną obrączka, zaprojektowana jest tak, aby była łagodna nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Nasza przyjazna skórze biżuteria wykracza poza normalne hipoalergiczne standardy, więc jest idealna nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Księżna Kate – pierścionek zaręczynowy. Co wiadomo?

Pierścień należał wcześniej do księżnej Diany, która zginęła przedwcześnie w wypadku samochodowym w sierpniu 1997 roku. Książę William powiedział w momencie zaręczyn, że oddanie klejnotu przyszłej żonie, to był jego sposób upewnienia się, że matka nie przegapiła jego ślubu.

Pierścień Kate składa się z 12-karatowego owalnego niebieskiego szafiru, wyszlifowanego w fasetki, i otoczonego czternastoma diamentami, a oprawa jest wykonana z 18-karatowego, białego złota. Klejnot był nieco za duży dla Kate, więc Jubiler Koronny, G. Collins i Sons, zmienił rozmiaru, poprzez umieszczenie małych platynowych kulek wewnątrz opaski pierścienia.

Wszystkie fanki Kate, mogą, za niewielkie pieniądze, kupić replikę słynnego pierścionka. Wystarczy kliknąć stronę sklepu Marks&Spencer.

Zobacz: Meghan Markle usunęła księżną Kate z Instagrama! Brytyjski tabloid odkrył coś jeszcze bardziej sensacyjnego!

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie odpuszczają! Książęca para znowu drażni księżną Kate! Tym razem poszło o dzieci!

Zobacz: Wielki dramat w Pałacu Kensington! Dzieci księżnej Kate i księcia Williama były w potwornym niebezpieczeństwie! Rodzina królewska przeżyła chwile grozy!

 


M&S replika pierścionka księżnej Kate

M&S replika pierścionka księżnej Kate

Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate

Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate

Księżna Kate nie maluje paznokci

Księżna Kate nie maluje paznokci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×