Szukaj

Marina pokazała prezent dla Liama na Dzień Dziecka. Przy okazji pochwaliła się swoim autem. Takie samo było nagrodą w Top Model

Marina i Liam

Marina i Liam

Marina pochwaliła się na Instagramie, jakim prezentem uszczęśliwiła Liamka. Maluszek jest wniebowzięty, a gwiazda przy okazji pochwaliła się swoim autkiem. To ten sam model, który można było wygrać w Top Model.

Marina i Wojtek Szczęsny kilka tygodni spędzili oddzielnie przez epidemię, która dosięgnęła cały świat. Piłkarz od połowy marca przebywał na kwarantannie we Włoszech. Rozłąka nie była dla nich łatwa, na szczęście dobiegła końca, są znowu razem. Kiedy piłkarz wrócił do domu, piosenkarka opublikowała filmik, na którym szczęśliwy Liam biegnie wprost w ramiona taty. Urocze nagranie podbiło serca internautów. Nie ma co się czarować, synek jest oczkiem w głowie swoich rodziców i to on jest dla pary priorytetem. Nic dziwnego, że na Dzień Dziecka, dostał wypasiony prezent.

Jaki prezent Marina dała Liamowi na Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka sprowokował wiele słynnych mam, żeby złożyć życzenia w sieci i pochwalić się zdjęciami pociech. Nie inaczej zrobiła Marina, która pokazała Liama w miniaturowym samochodziku.

Dużo miłości dla Wszystkich dzieci tego świata. Wszyscy nimi jesteśmy.
#peaceandlove
Bądźcie zdrowi i bezpieczni. Ściskam Was z moim małym cudem – napisała.

Marina i Liam z prezentem na Dzień Dziecka

Marina i Liam z prezentem na Dzień Dziecka

Jeden z fanów pod postem zażartował, że Liam powinien dostać w tym dniu Mercedesa, a nie Fiata. Marina odpowiedziała i w ten sposób dowiedzieliśmy się, że sama kiedyś jeździła podobnym autkiem, jakie można było niedawno wygrać w Top Model.

Marina - rozmowa z fanem

Marina – rozmowa z fanem

Internauci stwierdzili także, że Liam to już duży chłop i już za chwilkę przerośnie swoją mamę. Jest też mnóstwo życzeń, do których oczywiście dołączamy.

Zobacz także: Marina super schudła. Pochwaliła się nową wagą i zdradziła sekretną dietę. Długo nie czekała na efekty


Marina i Liam z prezentem na Dzień Dziecka

Marina i Liam z prezentem na Dzień Dziecka

Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×