Marianna Gierszewska na odważnych zdjęciach w bieliźnie. Pokazała wszystkie niedoskonałości ciała po ciąży. „Czy stomia boli?”

Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska pochwaliła się w sieci bardzo odważnymi zdjęciami Gwiazda zapozowała w samej bieliźnie i obnażyła niedoskonałości swojego ciała. Zrobiła to w słusznej sprawie. Internauci biją brawo za dowagę.  

Marianna Gierszewska to córka znanego reżysera i aktora Macieja Kowalewskiego. Sama pomimo młodego wieku również może podzielić się sporym dorobkiem przed kamerami. Na swoim koncie ma występy w takich produkcjach jak: Rojst, Pułapka, Nina, Chrzciny, Bliscy, czy Jestem tutaj. Cała jej rodzina jest artystycznie uzdolniona, a mama i siostra również są związane ze światem filmu.

Młoda aktorka zdążyła już zgromadzić wokół siebie sporą grupę fanów. Z zaciekawieniem śledzą oni rozwój jej kariery, ale także życie prywatne. Gwiazda jest aktywna w sieci i umieszcza sporo zdjęć i wpisów na Instagramie. Jakiś czas temu podzieliła się tam traumatycznym wyznaniem. Przeszła nagłą operację ratującą życie.

„Mamy zagrożenie życia”, usłyszałam podczas ostatniej, przed operacją, kolonoskopii. Lekarz zadawał pytania, a ja odpowiadałam… nie wiem jak, bo przez wdychany gaz, miałam wrażenie jakbym była odlepiona od siebie – pisała w sieci.

Dowiedziała się wówczas, że cierpi na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Rokowania lekarzy nie były najlepsze.

Marianna Gierszewska pozuje w samej bieliźnie

Marianna od niedawna cieszy się upragnionym macierzyństwem. Operacja, którą przeszła udała się, a lekarze zdążyli zareagować we właściwy sposób. Dzięki temu może być teraz szczęśliwą mamą. W sierpniu na świat przyszedł jej synek Ignacy, którego ojcem jest mąż aktorki, Miłosz Gierszewski, którego Marianna poślubiła w 2018 roku.

Po operacji, którą przeszła aktorka została jej jedna bardzo przykra pamiątka. Lekarze podczas zabiegu ratującego życie wyłonili jej stomię. Jest to otwór w dolnej części brzucha, do którego chirurg wprowadza fragment jelita. Marianna postanowiła dodać w sieci zdjęcia, na których pozuje w samej bieliźnie. Pokazała wszystkie niedoskonałości swojego ciała, a na fotografiach widać worek stomijny, z którym żyje od jakiegoś czasu. Odważne zdjęcia gwiazdy są odpowiedzią na jej udział w kampanii Pełnosprawni w miłości.

Obok: „czy stomia boli?”, drugim najczęściej zadawanym mi pytaniem jest: „a co z seksem?”…

Jestem szczęśliwa, mogąc wesprzeć kampanię „Pełnosprawni w miłości”, której celem jest obalenie stereotypów związanych z seksualnością i rodzicielstwem osób z niepełnosprawnością ruchową.
Ich świat miłosny nie różni się od Twojego:
osoba na wózku może mieć wspaniały seks…
kobieta z protezą może mieć match’a na Tinderze…
chłopak bez ręki może przeżyć swój zawód miłosny…
panna młoda na wózku może zatańczyć swój pierwszy taniec…
dziewczyna o kulach może nosić seksowną bieliznę… i wyglądać w niej jak milion dolarów!

Post wywołał ogromne poruszenie. Fani masowo komentują jej zdjęcia i biją brawa za odważne kadry i poruszenie trudnego tematu, jakim jest seksualność osób niepełnosprawnych.


Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska

Komentarze

 • Kulka pisze:

  Syn mojej koleżanki ma stomię. Do tej pory miał . myśli samobójcze. Jak powiedziałam mu o Pani Mariannie, to bardzo mu pomogło i dało nadzieję na normalne życie. Świetną i potrzebną kampanię Pani robi. Dziękuję w imieniu Piotra.

 • Gość pisze:

  Cierpisz głupia babo na nadmiar czasu? pukni się w ten pusty gar może zostały resztki rozumu

  • anty-ameba pisze:

   Zajrzyj na jej profil, to sama pukniesz sie w łeb i pomyslisz „jaka byłam głupia że tak o niej napisałam”

 • Gość pisze:

  O jakich niedoskonałościach piszecie!!????? Czy wam rozum odebrało?????Oczywiście , promujcie takie próżne zdjęcia jak np racewiczowej.,rozenkowej itp

 • Gość pisze:

  To jest szlachetny przekaz. Zyczę zdrowia

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×