Marcin Prokop i jego nieruchomość nad morzem. Gwiazdor pokazał swoje luksusy

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop swoim zwyczajem opublikował post, którym rozbawił swoich obserwujących na Instagramie. Cóż, trafnie opisał udostępnione zdjęcie.

Marcin Prokop jest od lat gwiazdą stacji TVN. Prowadzi Dzień Dobry TVN w duecie z Dorotą Wellman, a fani ich po prostu uwielbiają. Był również gospodarzem pierwszej polskiej edycji Lego Masters. By dostać tę pracę musiał sprostać wymaganiom osób, które odpowiadają za główną, amerykańską edycję. Jego prezentację oglądał sam Brad Pitt. Aktor zachwycił się Polakiem:

A, choć mało kto o tym wie, producentem wersji programu z USA jest sam Brad Pitt. To do wielkiego hollywoodzkiego aktora trafiły nagrania z prezentacją Marcina Prokopa i to on wyraził zgodę na zatrudnienie gwiazdy „Dzień Dobry TVN” – podawał Super Express.

Do tego wielu ludzi doceniło jego niebanalne poczucie humoru, kiedy komentował show Mam talent! Pełne dowcipu są także jego publikacje na Instagramie.

Marcin Prokop pokazał nieruchomość nad morzem. Co miał na myśli?

Marcin Prokop realizuje się nie tylko zawodowo, ale także spełnia się w życiu prywatnym. Od 2011 roku jest mężem Marii Prokop, z którą związek zalegalizował poza granicami Polski, w słonecznej Portugalii. Chociaż dziennikarzowi zdarza się pokazywać zdjęcia ukochanej w swoich mediach społecznościowych (tak jak wówczas, gdy pokazał, jak ćwiczy jogę), to na jej temat mówi niewiele:

Moja połówka jest moja właśnie dlatego, że jest inna niż reszta połówek – powiedział w jednym z wywiadów.

Do tego z pasją realizuje swoje hobby, Kocha muzykę, gry – ma nawet specjalny pokój do tego przeznaczony, a także podróże. Ostatnio na Instagramie Prokopa nie brak kadrów z ciekawych miejsc. Dziennikarz przemieszcza się motorem i pokazuje widoki. Najnowszym zdjęciem, a raczej opisem do kadru, rozbawił fanów.

Na ujęciu widzimy Marcina, który leży na nadmorskim murku. Zadowolony delektuje się widokiem i słońcem. Nie ma wątpliwości, że Prokop to cenna nieruchomość, a widoki? Luksus.

nieruchomość nad morzem – napisał krótko.

Internauci rozbawieni komentują:

  • Nie za dobrze tam komuś?
  • Czy to ten legendarny śpiący rycerz?!
  • Chodzi o murek czy leżącego Marcina.
  • Ale na pierwszym, czy też drugim planie?

Jak wam się podoba poczucie humoru Marcina Prokopa?


Marcin Prokop odpoczywa na murku

Marcin Prokop odpoczywa na murku

Marcin Prokop z córką Sophie

Marcin Prokop z córką Sophie

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×