Marcin Prokop pochwalił się żoną na Instagramie. Kim jest Maria Prażuch?

Marcin Prokopa – żona Maria Prażuch

Marcin Prokopa – żona Maria Prażuch

Maria Prażuch-Prokop to nie tylko żona Marcina Prokopa, ale także bardzo przedsiębiorcza menadżerka gwiazd. Prywatnie jest miłośniczką jogi, którą z zapałem trenuje od lat. Z jej ostatniej pasji postanowił dziś zakpić dziennikarz.

Marcin Prokop niezbyt chętnie chwali się swoją żoną. Próżno szukać ich razem na ściankach czy czerwonym dywanie. Wspólne wywiady to także niezwykła rzadkość. A szkoda, bo Maria Prażuch-Prokop to bardzo piękna kobieta i wyjątkowo ciekawa postać. Chociaż para jest razem od 17 lat, z ust dziennikarza na temat jego żony padło niewiele słów:

Moja połówka jest moja właśnie dlatego, że jest inna niż reszta połówek – przyznał w jednym z wywiadów.

Znacznie więcej o Marii można się dowiedzieć z jej profilu na Instagramie. Ze zdjęć, które udostępnia, można wywnioskować, że kobieta jest niezwykle aktywna i wysportowana. Od lat praktykuje jogę i pracuje w warszawskiej szkole jogi. Stawia również na aktywny wypoczynek, uprawiając jogging, zaś zimą chętnie jeździ na nartach.

Para wzięła ślub poza granicami Polski. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w słonecznej Portugalii w 2011 roku. A wszystko dlatego, żeby nie wylądować na pierwszych stronach kolorowych pism. Owocem ich miłości jest 14-letnia córka Zosia.

Jako menadżerka zajmowała się m.in. Anną Markowską znaną z programu Top Model.

Marcin Prokop żartuje z żony

Chociaż Marcina Prokopa w mediach i na Instagramie częściej można zobaczyć z Dorotą Wellman, niż z własną żoną, to jednak zdarzają się sytuacje, w których dziennikarz chwali się swoją żoną. Jedna z nich przytrafiła się kilka godzin temu, gdy Maria podczas ćwiczeń jogi została uchwycona w zaskakującej pozycji.

Dziś odkryłem, że moja żona nie ma nóg i składa się głównie z włosów – podpisał fotkę Prokop.

Fani nie szczędzili równie zabawnych komentarzy:

  • Ochajtłeś się z Magdą Gessler?
  • Fajny zwierzak.
  • Dobre ujęcie! Ręce ma za to…
  • Pewnie dlatego tak wannę zapycha…

Jesteśmy pod wrażeniem poczucia humoru Prokopa.


Maria Prażuch-Prokop

Maria Prażuch-Prokop

Maria Prażuch-Prokop=

Maria Prażuch-Prokop

Marcin Prokop z żoną i córką

Marcin Prokop z żoną i córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×