Szukaj

Brad Pitt zachwycił się Marcinem Prokopem. Był oczarowany tym, co zobaczył na wizji

Brad Pitt i Marcin Prokop

Brad Pitt i Marcin Prokop

Marcin Prokop został prowadzącym nowego show w TVN. Jego kandydaturę osobiście ocenił Brad Pitt. Był pod wrażeniem umiejętności Polaka.

Marcin Prokop cieszy się sporą popularnością wśród widzów, którzy chętnie oglądają programy z jego udziałem i śledzą profile dziennikarza w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu ten fakt postanowili wykorzystać twórcy szemranej platformy inwestycyjnej. Próbowali przekonać internautów, że dzięki nim dziennikarz doskonale zainwestował pieniądze. Prokop postanowił wydać oświadczenie, w którym odciął się od wspomnianej firmy. Dodał, że nigdy nie miał nic wspólnego z podobnymi ofertami.

Dziennikarz w sieci nie tylko przestrzega przed naciągaczami, ale także zdradza wybrane kulisy życia prywatnego. Niedawno opublikował archiwalne zdjęcie zrobione w czasach studenckich. Uwagę przykuwa fakt, że gwiazdor TVN-u miesza ciasto na czekoladowe naleśniki… wiertarką.

Marcin Prokop oceniony przez Brada Pitta. Jak zareagował na jego prezentację?

Prokop przede wszystkim spełnia się jako dziennikarz. W duecie z Dorotą Wellman prowadzi Dzień Dobry TVNOd soboty z kolei pojawi się nowy program z jego udziałem – Lego masters. Nowe odcinki będą emitowane co sobotę o godzinie 20:00. Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w układaniu trudnych konstrukcji z klocków. Główną nagrodą jest czek na 100 tys. złotych.

Super Express donosi, że producenci polskiej wersji niemal natychmiast wybrali prowadzącego show. Chociaż byli co do niego pewni, nie mogli od razu podpisać umowy. Najpierw musiał zostać zaakceptowany przez osoby, które odpowiadają za główną, amerykańską edycję. Okazuje się, że wśród osób, które oglądały prezentację Marcina Prokopa, był sam Brad Pitt. Aktor zachwycił się Polakiem do tego stopnia, że już po kilku minutach powiedział, że widzi go w roli gospodarza Lego masters:

A, choć mało kto o tym wie, producentem wersji programu z USA jest sam Brad Pitt. To do wielkiego hollywoodzkiego aktora trafiły nagrania z prezentacją Marcina Prokopa i to on wyraził zgodę na zatrudnienie gwiazdy „Dzień dobry TVN” – donosi tabloid.

Będziecie oglądać nowy program? Emisja pierwszego odcinka już dziś o 20:00.


Marcin Prokop - Gwiazdy w DDTVN

Marcin Prokop - Gwiazdy w DDTVN

Gala French Touch Marcin Prokop,

Gala French Touch Marcin Prokop,

Marcin Prokop - Gwiazdy na konferencji Fryderyki 2020

Marcin Prokop - Gwiazdy na konferencji Fryderyki 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×