Szukaj

Marcin Prokop padł ofiarą oszustów. Kłamliwie wykorzystano jego wizerunek w dużej kampanii

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop padł ofiarą oszustwa, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Wydał oświadczenie, w którym odcina się od rzekomej współpracy z jedną z firm. Co na to internauci? 

Marcin Prokop jest związany z telewizją TVN. W duecie z Dorotą Wellman prowadzi w stacji program śniadaniowy, w podobnej roli występuje w Mam Talent. W drugim z wymienionych show dziennikarzowi towarzyszył Szymon Hołownia, który porzucił karierę w telewizji i związał się z polityką.

Prokop w jednym z wywiadów powiedział, że jego kolega chce zmienić świat na lepsze. Nie kierują nim przesłanki finansowe:

To jest człowiek, który wszedł do polityki nie po pieniądze, bo mógłby zarobić je w zupełnie innym miejscu. Jest bardzo sprawnym menedżerem, pod wieloma względami jest osobą wybitną. Liczę na to, że Szymon zmieni ten świat na tyle, że będę mógł spojrzeć na politykę łaskawszym okiem – komentował w rozmowie z Galą. 

Marcin Prokop stał się ofiarą oszustwa. Co się stało?

Popularność Prokopa postanowili wykorzystać twórcy szemranej platformy inwestycyjnej. Przekonują, że dzięki nim dziennikarz dobrze zainwestował pieniądze. Marcin się od tego odcina. Na Facebooku wydał oświadczenie, w którym przestrzega przed tą firmą. Podkreśla, że nigdy nie miał nic wspólnego z podobnymi ofertami:

OSTRZEŻENIE – kolejni oszuści próbujący wykorzystywać wizerunek rozpoznawalnych osób, w tym mój, do wyłudzenia od was pieniędzy. Nie dajcie się nabrać, nigdy nie miałem i nie będę miał nic wspólnego z podobnymi „ofertami”. Podajcie dalej, żeby przestrzec innych, a wszelkim naciągaczom i złodziejom, żerującym na naiwności innych życzę, żeby w pierdlu pogryzły ich chore na syfilis szczury, albo coś podobnego.

OSTRZEŻENIE – kolejni oszuści próbujący wykorzystywać wizerunek rozpoznawalnych osób, w tym mój, do wyłudzenia od was…

Opublikowany przez Marcin Prokop Wtorek, 28 lipca 2020

Internauci dziękują dziennikarzowi za to, że udostępnił ten post. W komentarzach piszą, że w przeciwnym razie wiele osób mogłoby się nabrać:

  • Wielu naiwnych mogłoby się naciąć, dzięki Tobie Marcin pewnie uda się choć część z nich uchronić przed oszustami. Brawo Ty.
  • Przemiłe życzenia. Niestety niektórzy zamiast się wysilić i samemu coś zrobić to żerują na innych. Pozdrawiam
  • Widać na zdjęciu, że postać Marcina jest wklejona czyli fotomontaż i oszustwo… Trzeba uważać na każdym kroku.

Marcin Prokop to niejedyna gwiazda, której wizerunek bezprawnie wykorzystano. Podobny los spotkał m.in. Monikę Zamachowską, która rzekomo polecała suplementy diety.


Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop (1)

Marcin Prokop

Kamil Lemieszewski, Marcin Prokop i Sławomir Uniatowski na sylwestrze TVN 2019

Kamil Lemieszewski, Marcin Prokop i Sławomir Uniatowski na sylwestrze TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×