Szukaj

Co ten Prokop wyprawia w swojej skromnej kuchni? Włos się jeży od samego patrzenia

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop słynie nie tylko z wielkiego profesjonalizmu, ale także z ogromnego poczucia humoru. Właśnie w zabawny sposób skomentował swoje poczynania w kuchni.

Marcin Prokop jak się okazuje, ma smykałkę do wynajdywania ułatwień w życiu codziennym. Najlepszym dowodem najnowszy post dziennikarza. Kto by się spodziewał, że z niego taki Pomysłowy Dobromir. Jednak jego wyczyny mogą wielu wprawić w osłupienie. Zobaczcie, co wymyślił.

Marcin Prokop szaleje w kuchni

Marcin Prokop jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. 12 lat temu dołączył do obsady programu Dzień Dobry TVN i dzisiaj nikt nie wyobraża sobie, aby mogło tam zabraknąć jego dobrego humoru. Dziennikarz zaskarbił sobie sympatię ogromnej liczby fanów. Niektórzy tylko dla niego i Doroty Wellman, każdego ranka włączają swój telewizor.

Zainteresowanie widzów przeniosło się na Instagram Marcina, który chętnie publikuje posty, po których albo można popaść w zadumę, albo uśmiać się do łez, albo lekko się przerazić. Kreatywność Prokopa jest adekwatna do jego słusznego wzrostu.

We wtorkowy wieczór zebrało mu się na wspominki i wykopał zdjęcie z czasów studenckich. Widzimy na nim młodego Marcina, który w dosyć skromnie urządzanej kuchni – choć trzeba przyznać, że cegły na ścianach robią wrażenie, bo to przecież jeden z najnowszych trendów, choć być może w innym wydaniu – miesza ciasto na czekoladowe naleśniki… wiertarką. Pomysłowość godna podziwu.

nawet w czasach studenckich bywałem kreatywny. ciasto na czekoladowe naleśniki, miksowane wiertarką – musiałem obejrzeć o jeden odcinek „mac gyvera” za dużo. a może to była „piła”…?

Jak sam przyznał w opisie, być może poniosła go wyobraźnia. Kiedy sobie wyobrazić, jakie konsekwencje mógł mieć ten patent, włos się na głowie jeży. Co piszą internauci?

  • McGyver mógłby się od ciebie uczyc.
  • Po tym uśmiechu obstawiam raczej „Piłę”
  • Kreatywność 6.
  • Swoja kreatywnościa zachwyciłeś same panie widzę po komentarzach – piszą.

Przyznajemy rację komentującemu internaucie – w podpisach dominują kobiety, i to te zachwycone. Jak wam się podoba kreatywność Marcina Prokopa?


Marcin Prokop miesza ciasto na naleśniki wiertarką

Marcin Prokop miesza ciasto na naleśniki wiertarką

Marcin Prokop z żoną

Marcin Prokop z żoną

Marcin Prokop w wannie

Marcin Prokop w wannie

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×