Tabloid donosi, że Marcin Hakiel wszedł w paradę Kasi Cichopek. Tym razem poszło o dzieci. Zrobi się gorąco?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znów znaleźli się w obiektywie zainteresowania mediów. Ponoć to mąż wywiązał się z obietnicy, którą jego żona dała dzieciom.

Kasia Cichopek Marcin Hakiel kilka miesięcy temu rozstali się, co było sporym zaskoczeniem dla fanów. Ich relacja była często postrzegana jako wzorcowa. Para uzgodniła ze sobą, jak będzie przebiegała opieka nad ich dziećmi: Adamem Heleną. Jeden tydzień spędzają one z tatą, a drugi – z mamą. Taki układ doskonale się sprawdza.

Nie oznacza to jednak, że rodzice czasami nie wchodzą sobie w paradę. Przynajmniej tak twierdzą dziennikarze pisma Dobry Tydzień, którzy podzielili się nowymi rewelacjami.

Marcin Hakiel wywiązał się z obietnicy danej przez Kasię Cichopek?

Redaktorzy nawiązali do tego, że tata zabrał potomstwo na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, a konkretnie do Los Angeles. Podobno już lata temu obydwoje rodzice złożyli pociechom obietnicę, że zabiorą ich w to miejsce.

Kiedyś obiecali dzieciom, że wyruszą we czwórkę do USA. Miała to być ich rodzinna podróż marzeń, więc Katarzyna i Marcin planowali ją z detalami od wielu miesięcy. Kiedy jednak ich małżeństwo dotknął kryzys, postanowili się rozstać i zamieszkać osobno, eskapada za ocena zeszła na dalszy plan. Gdy jednak nadszedł czas wakacji, Helena i Adam przypomnieli rodzicom o złożonej obietnicy – podała gazeta.

Marcin zdecydował się samodzielnie wywiązać z danego słowa i postawił Kasię przed faktem dokonanym. Ta zaakceptowała jego decyzję, o czym zaledwie kilka dni temu opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

To jest tata moich dzieci, nie widzę problemu. Mamy podzielony ten czas, za chwilę ja rozpoczynam swój urlop z dzieciakami, też zaplanowałam wiele różnych atrakcji, ale chciałabym się skupić też na odpoczynku. Wiem, że jak wrócą z tak daleka, to jednak te podróże są męczące, jest różnica czasu, więc chciałabym, żeby doszli do siebie i żeby drugą połowę sierpnia znowu spędzili aktywnie – wyjaśniła.

Grunt, że nie chowa urazy! To zresztą nie w stylu Katarzyny. W końcu uzdolnionej aktorce zależy tylko na tym, aby jej dzieci wiodły szczęśliwe życie.

Lubicie Marcina Hakiela i Kasię Cichopek?


Marcin Hakiel z rodziną w Kalifornii

Marcin Hakiel z rodziną w Kalifornii

Kasia Cichopek w za wysokich butach

Kasia Cichopek w za wysokich butach

Marcin Hakiel z dziećmi w USA

Marcin Hakiel z dziećmi w USA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×