NewsyMarcin Hakiel ujawnił romans Kasi Cichopek. Takiej reakcji można było się spodziewać. Co na to gwiazda?

Marcin Hakiel ujawnił romans Kasi Cichopek. Takiej reakcji można było się spodziewać. Co na to gwiazda?

Reakcja internautów na wywiad Marcina Hakiela
Reakcja internautów na wywiad Marcina Hakiela
Elwira Szczepańska

24.04.2022 17:30, aktual.: 24.04.2022 19:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel byli parą przez 17 lat. Ostatnio mediami wstrząsnęła informacja o zakończeniu ich związku. Małżonkowie przekazali wieść o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka już wyprowadziła się z ich wspólnego apartamentu. Para dogadała się też co do opieki nad dziećmi, więc mówi się, że rozwód ma być jedynie formalnością.

Od czasu oświadczenia oboje nie komentowali przyczyn rozstania. Jednak Marcin Hakiel w końcu przerwał milczenie i udzielił wywiadu w Mieście Kobiet. Jak na rozmowę z Aleksandrą Kwaśniewską i jego zwierzenia zareagowali internauci?

Marcin Hakiel udzielił wywiadu po rozstaniu z Kasia Cichopek. Reakcja internautów

Marcin i Kasia w pierwszym oświadczeniu, które opublikowali w social mediach, poinformowali, że nie będą komentować tego, co dzieje się w ich życiu. Aktorka konsekwentnie milczy, ale tancerz już niejednokrotnie wypowiadał się w social mediach, a teraz postanowił pójść o krok dalej i udzielił wywiadu. W rozmowie, którą odbył z Aleksandrą Kwaśniewską w programie Miasto Kobiet, otworzył się w temacie zakończonej po 17 latach relacji. Nie tylko zrelacjonował, jak odnajduje się po rozstaniu, ale zasugerował także, że ich małżeństwo rozpadło się, przez zdradę.

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się - powiedział.

Po wyemitowaniu rozmowy internet rozgrzał się do czerwoności. Pod najnowszym postem Marcina Hakiela pojawił się ogrom komentarzy. Znaczna część internautów wyraża swoje współczucie dla mężczyzny, który znalazł się w trudnej sytuacji. Pojawiły się też słowa uznania, za to, że odważnie opowiedział o uczuciach i terapii.

  • Jesteś świetny, a zdrada to coś najgorszego. Trzymaj się, Marcin.
  • Dużo siły i spokoju dla Pana. Myślę, że ta rozmowa była potrzebna.
  • Bardzo ważny głos. Podziwiam za opanowanie i z klasę, z jaką mówisz o byłej partnerce. No i za pracowanie nad sobą.
  • Tak trzymaj, jesteś wspaniałym człowiekiem. Życzę dużo siły i zdrowia.
  • Po zobaczeniu rozmowy z Panem wiem jedno: jest Pan mądrym mężczyzna, który sobie poradzi. Każdego dnia będzie lepiej. Wiem o tym z doświadczenia. Spokojnie, tylko robić swoje.
  • Super z ciebie facet. Wszystko się poukłada, powodzenia!
  • Znajdziesz kogoś lepszego, kto cię w pełni doceni. Za rogiem czeka na pewno coś pięknego.

Nie brakuje też internautów, którzy uważają, że Marcin powinien trzymać się założonego w oświadczeniu po rozstaniu z żoną milczenia na temat przyczyn rozpadu związku, czego konsekwentnie przestrzega Katarzyna Cichopek. Jak się można też domyślać, aktorka nie ma najlepszej prasy po wyznaniach męża. Jak zareagowała? Natychmiast po tym, jak wylała się na nią fala hejtu, zablokowała możliwość komentowania na swoim Instagramie.

Oglądaliście rozmowę Hakiela z Kwaśniewską?

Marcin Hakiel o rozstaniu
Marcin Hakiel o rozstaniu
Marcin Hakiel spędza czas z dziećmi
Marcin Hakiel spędza czas z dziećmi
Reakcja internautów na wywiad Marcina Hakiela
Reakcja internautów na wywiad Marcina Hakiela
Marcin Hakiel o rozstaniu
Marcin Hakiel o rozstaniu
Marcin Hakiel o rozstaniu
Marcin Hakiel o rozstaniu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także