Łóżkowe wygibasy Marceli Leszczak. Po powrocie do Miśka zrzuciła stanik i śmiało pokazała biust. To może się mu nie spodobać

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak pochwaliła się odważnym filmikiem. Co na to Misiek Koterski? Modelka niedawno zeszła się z aktorem.

Marcela Leszczak przez długi czas była w związku z Miśkiem Koterskim. Niestety para nie mogła dojść do porozumienia W końcu dojrzała do zerwania ze sobą. Aktor wkrótce potem związał się z Dagmarą Bryzek. Ta relacja zakończyła się jednak jeszcze szybszym rozstaniem. Młoda gwiazda kina opowiedziała o tym w jednej z rozmów z mediami.

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni – zdradziła w rozmowie z Pudelkiem – Powód rozstania zostawię dla siebie. Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło – zapewniła.

Już po rozstaniu Misiek zaczął podrywać Marcelę. Pod jednym z jej zdjęć dodał czuły komentarz. Napisał:

Omg, ale piękna.

Na jego wpis zareagowali fani:

  • I to mi się podoba.

  • Tak jak ta poprzednia też była piękna.

  • Dokladnie , ta jego kochliwosc daje do myślenia niestety.

  • Misiek a Ty co tak skaczesz z kwiatka na kwiatek??

Wkrótce potem Misiek i Marcela dodali wspólne zdjęcia. Ich opisy wskazują na to, że znów są parą. Marcela potwierdziła to zresztą w rozmowie z jednym z portali internetowych.

Kto mógł wyciągnąć? No Michał! No tak! Na razie nie będę o tym mówiła. Nie mogę więcej powiedzieć. Zrobiłam to dla siebie, bo ja też musze być szczęśliwa. I tym akcentem temat zakończmy – powiedziała Pomponikowi, który zapytał ją o to, kto pierwszy wyciągnął rękę, by się pogodzić.

Jak widać, ich relacja wróciła na prawidłowe tory. Z tego powodu Marcela nieco dała się ponieść emocjom i dodała na Instastory dość śmiałe ujęcia. Co przedstawiają?

Marcela Leszczak topless. Jak zareaguje Misiek Koterski?

Marcela Leszczak zamieściła na Instagramie filmik, na którym widać ją, gdy leży na stole do masażu i niespecjalnie zakrywa swój obfity biust. Wideo podpisała:

Jestem dziś na masażu powięziowo-mięśniowym, który rozluźni mnie i przywróci funkcję w mięśniach.

Screeny z nagrania możecie zobaczyć w naszej galerii. Rozpalają one wyobraźnie. Dlatego też nasuwa się jedno pytanie – jak zareaguje na nie sam Misiek?

Nie jest tajemnicą, że Misiek się nawrócił i jest konserwatywnym katolikiem. Opowiedział o tym w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Wiara jest w moim życiu bardzo ważna. Wiara czyni cuda. W moim przypadku to się naprawdę sprawdziło. Dzięki temu u góry dzisiaj jestem szczęśliwym człowiekiem. Oczywiście, to nie znaczy, że bez problemów. Bo każdy te problemy w życiu ma. Ale myślę, że z wiarą i z Bogiem żyje się łatwiej.

Śledzicie związek Miśka i Marceli? Co myślicie o ich relacji? Trzymacie za nich kciuki?


Marcela Leszczak pozuje topless. Fot. InstaStories

Marcela Leszczak pozuje topless. Fot. InstaStories

Marcela Leszczak pozuje topless. Fot. InstaStories

Marcela Leszczak pozuje topless. Fot. InstaStories

Marcela Leszczak pozuje topless. Fot. InstaStories

Marcela Leszczak pozuje topless. Fot. InstaStories

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×