Marcela Leszczak podniosła ciśnienie Miśkowi Koterskiemu. Nie powstrzymał emocji na Instagramie. Napisał wprost, co myśli o matce swojego syna

Michał Koterski i Marcela Leszczak

Michał Koterski i Marcela Leszczak

Misiek Koterski skomentował nowe zdjęcie Marceli Leszczak. Komentarz nie spodobał się obserwatorom modelki. Aktor został skrytykowany przez internautów.

Misiek Koterski zadebiutował na dużym ekranie w 1999 roku w filmie Ajlawju. Aktor do teraz spełnia się zawodowo. Regularnie gości w nowych produkcjach i występuje na scenie, a także bierze udział w branżowych imprezach. Poza pracą skupia się na życiu rodzinnym. Wychowuje syna Fryderyka, który jest owocem miłości aktora i gwiazdy programu Top Model – Marceli Leszczak. Para ma na koncie kilka wzlotów i upadków.

Leszczak i Koterski przez długi czas byli parą, która zdobiła stołeczne salony. Zakochani poznali się na jednej z branżowych imprez i od razu wpadli sobie w oko. Aktor szybko uległ urokowi ślicznej modelki. Chętnie emanowali uczuciem do siebie w social mediach i nie tylko. Gdy pojawiali się razem na czerwonym dywanie, nie szczędzili sobie czułości. Ich relacja szybko przerodziła się w związek.

Bryzek o rozstaniu z Koterskim

Mimo że jak zapewniali, bardzo się kochali, przechodzili przez kilka kryzysów. Ostatni spowodowała pandemia i lockdown, ale okazało się, że wyszli z niego zwycięsko. Niestety kilka miesięcy później rozstali się. Koterski szybko znalazł szczęście u boku Dagmary Bryzek. Razem pojawiali się imprezach medialnych oraz informowali, że świetnie się ze sobą dogadują. Niestety i to uczucie nie przetrwało. Aktorka wyjawiła, że rozstała się z Michałem:

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Powód rozstania zostawię dla siebie – poinformowała w rozmowie z Pudelkiem.

Gwiazda dodała, że nie żałuje niczego, co się wydarzyło:

Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło – zapewniła.

Koterski i Leszczak znowu razem?

Jak się jednak okazuje uczucie Miśka do Marceli nie wygasło. 41-latek zabiega o względy ukochanej na Instagramie. Skomentował jej najnowsze zdjęcie, na którym kobieta pozuje w kusej sukience:

Omg, ale piękna.

Pod komentarzem gwiazdora pojawiło się kilka skrajnych komentarzy:

  • I to mi się podoba.
  • Tak jak ta poprzednia też była piękna.
  • Dokladnie , ta jego kochliwosc daje do myślenia niestety.
  • Misiek a Ty co tak skaczesz z kwiatka na kwiatek??

Myślicie, że para wróciła do siebie?


Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Michał Koterski, Marcelina Leszczak na premierze filmu Banksterzy

Michał Koterski, Marcelina Leszczak na premierze filmu Banksterzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×