Marcela Leszczak odebrała telefon od dziennikarzy i wygarnęła całą prawdę o relacji z Miśkiem Koterskim. To musiało się tak skończyć

Marcela Leszczak, Misiek Koterski

Marcela Leszczak, Misiek Koterski

Marcela Leszczak odebrała kolejny telefon od dziennikarzy i tym razem puściły jej nerwy. W końcu zdecydowała się powiedzieć prawdę na temat jej relacji z Miśkiem Koterskim. Wrócili do siebie, czy nie?

Misiek Koterski zadebiutował w 1999 roku w filmie Ajlawju. Od tamtego momentu aktor nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Regularnie pojawia się w nowych produkcjach, występuje na scenie oraz uczestniczy w imprezach branżowych. Wielokrotnie już udowodnił, że jest gotowy do wielu poświęceń, by tylko otrzymać rolę. Tak było, chociażby w przypadku filmu Gierek, gdzie na potrzeby wcielenia się w głównego bohatera znacznie przytył.

Dzień dobry! Pozdrowienia z wakacji! Jeśli ktoś wątpił w autentyczność mojego poświęcenia dla roli, przedstawiam wam w całej okazałości, jest i on Big BEN. Dla porównania wrzucam zdjęcie sprzed roku, podczas realizacji „Swingersi”. Z Benem musimy jeszcze pobyć razem do końca września, a potem wracam do formy. Nie ukrywam, że będę za nim tęsknił, zawsze są jakieś plusy i minusy w każdej sytuacji, np. Mały Książę na moim brzuszku też podrósł i nigdy nie chodzi głodny. A teraz idę podkarmić ich dwoje pysznymi chorwackimi przysmakami! – napisał pod jednym ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie.

Koterski zasłynął również z tego, że bardzo często zmienia partnerki. Jeszcze do niedawna był w związku z Marcelą Leszczak, z którą doczekał się synka, Fryderyka. Para jednak nie mogła dojść do porozumienia, co skutkowało tym, że robili sobie dłuższe lub krótsze przerwy w związku. Wszystko wskazywało na to, że związek aktora z Dagmarą Bryzek ostatecznie zamknął ten rozdział, jednak sprawy przybrały zupełnie inny kierunek.

Marcela Leszczak potwierdza związek z Miśkiem Koterskim

Niedługo po tym, jak Koterski i Bryzek podjęli decyzję o rozstaniu, filmowy Gierek ponownie zwrócił uwagę na byłą partnerkę. Pod jednym z opublikowanych przez nią na Instagramie zdjęć zostawił komentarz, w którym zachwycał się jej urodą.

Omg, ale piękna – napisał.

Chwilę później Misiek pochwalił się w sieci, że kupił nowe BMW serii 5. To nie umknęło uwadze Marceli, która pod postem zapytała, czy zabierze ją na przejażdżkę. 41-latek odpowiedział niezwłocznie:

Z przyjemnością.

Wszystko wskazuje na to, że aktor dotrzymał słowa. W niedzielę wrzucił do sieci fotkę wykonaną w windzie, na którym pozuje z synem i „byłą” partnerką. I tym razem pojawił się pod nią komentarz aktorki.

 • Night Riders – napisał pod ujęciem.
 • Partners in crime – odpowiedziała Marcela.

Te krótkie komentarze pod postami rozpaliły wyobraźnię internautów. Media również zaczęły szukać potwierdzenia, że rodzice Franciszka dali sobie drugą szansę. Po długim czasie oczekiwania, Leszczak postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości w rozmowie z Pomponikiem.

Jak idę z Frysiem i Michałem za rączkę… Będę więcej wiedziała, będę miała dłuższy czas w tej relacji, to na pewno powiem.

Marcela zdradziła również, kto pierwszy wyszedł z inicjatywą zażegnania dawnego sporu. 29-latka od razu zaznaczyła, że nie jest to oznaką ich wzajemnego poświęcenia się dla dobra dziecka.

Kto mógł wyciągnąć? No Michał! No tak! Na razie nie będę o tym mówiła. Nie mogę więcej powiedzieć. Zrobiłam to dla siebie, bo ja też musze być szczęśliwa. I tym akcentem temat zakończmy – powiedziała Pomponikowi.

W powyższej wypowiedzi odniosła się do komentarza partnera, który jeszcze nie tak dawno temu przyznał, że dla dobra chłopca, związałby się z jego matką.

Zawsze jestem za miłością i dobrem mojego syna. Nawet jeśli miałbym z Marcelą cierpieć, to dla syna bym to zrobił – powiedział Plejadzie.

Leszczak wyznała również, że rozstanie Miśka i Bryzek nie napawało jej radością, a już tym bardziej satysfakcją.

Nie no, nie mogę mieć z takiego powodu radości.

Będzie trzymać kciuki za związek tych dwojga?


Misiek Koterski, Marcela Leszczak i ich syn

Misiek Koterski, Marcela Leszczak i ich syn

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Komentarze

 • Putzer pisze:

  Buciorami po ścianie windy a potem biedna sprzątaczka musi po tych celebrytach sprzątać, co za wieśniactwo !!!

 • Gośćpipin pisze:

  Brzydka ona, brzydki on,paskudna z nich para

 • Gość pisze:

  Pamiętacie ona do Bryzek publicznie: WIEJ, DZIEWCZYNO, WIEJ? Na jej miejscu teraz wstydziłabym się wyjść z domu. Ona nawet nie rozumie, że się skompromitowała.

 • Anet pisze:

  No i fajnie !!! Miłość najważniejsza……..tylko weź to kopyto z tej ścianki ,ty tego nie sprzątasz ,zatem szanuj pracę innych …
  I tym poleglaś u mnie dziewczyno. A tak mi było Ciebie żal ,że poszedł z inną ….w każdym razie powodzenia i mogę ze ściany

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×