Szukaj

Wielkie oszustwo z Małgorzatą Sochą w roli głównej. Polecany specyfik zagraża życiu!

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów, o czym poinformowała w nowym poście na Instagramie. Sprawa jest bardzo poważna. 

Małgorzata Socha jest żywym przykładem na to, że kariera może iść w parze z macierzyństwem. Regularnie pojawia się w pracy, każdą wolną chwilę spędza ze swoimi dziećmi Basią, Zosią i Stasiem. Znajduje też czas na treningi, dzięki czemu może się pochwalić idealnym ciałem. Jej brzuch na żywo wygląda jeszcze lepiej niż w social mediach oraz kampaniach znanych marek (zdjęcia bez retuszu tutaj).

Małgorzata Socha ostrzega fanów. Oszuści żerują na jej wizerunku

Socha nie narzeka na brak obowiązków. Gości na planach seriali, prowadzi konta w social mediach, a także poleca sprawdzone produkty. Nie poleca jednak suplementów na odchudzanie, których reklamy krążą w sieci. Ktoś bezprawnie próbuje wykorzystać jej wizerunek, o czym gwiazda poinformowała na Instagramie.

Aktorka opublikowała dwa zdjęcia, na których pojawia się w towarzystwie tajemniczych produktów. Opatrzyła je hasłem „oszustwo”, dając do zrozumienia, że nie ma z tym nic wspólnego. Udostępniła krótki opis, w którym przestrzega internautów przed klikaniem w linki. Wchodząc w nie można się nieźle nadziać:

Uwaga!!! Te reklamy nie są prawdziwe. Nie klikajcie w nie, nie wchodźcie w linki. Te firmy bezprawnie wykorzystały mój wizerunek. #oszustwo #uwaga #ketolight #ważne

Fani nie pozostawili tego wpisu bez reakcji. Część z nich zapewniła, że nie dała się nabrać, kolejni dziękowali gwieździe, że zwróciła na to uwagę:

  • Nawet jak ktoś bardzo by chciał, to nie uwierzy w wagę 98 kg.
  • Okropne nie dość tego jeszcze nieumiejętnie zrobili tej fejk bo na gorze keto a na dole kobo.
  • Masakra… Ktoś powinien się zając tymi oszustwami.

Małgorzata Socha nie jest jedyną gwiazdą, na której wizerunku próbują zarobić oszuści. Niedawno w sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym próbowano żerować na zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Na szczęście menadżer artysty w porę wkroczył do akcji.

Zobacz też: To w głowie się nie mieści! Oszuści chcą zarobić na śmierci Krawczyka. Ruszyła fałszywa zbiórka


Małgorzata Socha przestrzega przed oszustami

Małgorzata Socha przestrzega przed oszustami

Małgorzata Socha przestrzega przed oszustami

Małgorzata Socha przestrzega przed oszustami

Małgorzata Socha w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Socha w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

  • Lekarka pisze:

    Nie jestem gwiazdą, tylko praktykującym lekarzem i kilka lat temu ukradziono moje zdjęcie ze str internetowej ,podpisano zmyslonym nazwiskiem i wykorzystano do reklamy tez jakiegoś pseudospecyfiku na odchudzanie.w „Party”Dowiedziałam się tylko dlatego, ze koleżanka u fryzjera oglądała gazetę i to zobaczyla…..Skandal.Ale prawnik zrobił swoje. Dostałam przeprosiny i ramkę w jednym z wydan, choc prawie 2lata po fakcie….

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×