Szukaj

Brzuch Małgorzaty Sochy bez retuszu. Idealny! Wygląda jeszcze lepiej niż na Instagramie

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha może się pochwalić idealną figurą, nad którą pracuje w pocie czoła. Niedawno wzięła udział w akcji społecznej i zachwyciła swoją sylwetką. Wygląda jeszcze lepiej niż na Instagramie.

Małgorzata Socha udowadnia, że macierzyństwo i kariera mogą iść ze sobą w parze. Regularnie pojawia się na planach nowych produkcji, a w wolnych chwilach opiekuje się dziećmi, o czym co jakiś czas informuje na Instagramie. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się rodzinnym urlopem na Teneryfie.

Gwiazda nawet na wakacjach zadbała o to, by Basia, Zosia i Staś kultywowali tradycje wielkanocne. Udostępniła zdjęcie, na którym siedzi ze swoimi pociechami przy stole i maluje pisanki. Aktorka miała na sobie strój kąpielowy, który podkreśla obłędną figurę. Chociaż urodziła troje dzieci, nadal może się pochwalić idealną sylwetką.

Zobacz: Socha pokazała obłędną figurę w bikini. Tak zmysłowo jak ona pisanek nie maluje żadna gwiazda

Małgorzata Socha pokazała płaski brzuch. Jak wygląda?

Socha w pocie czoła pracuje nad swoim ciałem. Co jakiś czas dzieli się z internautami zdjęciami, na których prezentuje, jak intensywnie ćwiczy. Udostępnia filmiki zrobione w czasie biegania, a także pokazuje fotografie ze wspólnych treningów z dziećmi. Wygląda fenomenalnie, co można dostrzec nie tylko w sieci, ale także przy okazji imprez, na których się pojawia.

Niedawno gwiazda wzięła udział w akcji Fundacji Sexed i Onet Rano Na co Cię stać?, w której towarzyszył jej Qczaj. Razem wbiegli na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W trakcie pokonywania kolejnych etapów aktorka i trener personalny informowali o najważniejszych zagadnienia związanych z edukacją seksualną.

Małgorzata Socha wybrała stylizację, która podkreślała jej przepiękną figurę. Ubrała się w spodnie dresowe, niebieskie buty, a także koszulkę, którą podwinęła, gdy wraz z Qczajem dotarli do mety. Tym samym udowodniła, że płaski brzuch, jaki mogą oglądać internauci na Instagramie, w rzeczywistości prezentuje się tak samo doskonale, a może nawet lepiej.

Małgorzata Socha i Qczaj - akcja Na co Cię stać?

Małgorzata Socha i Qczaj – akcja Na co Cię stać?

Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha i Qczaj - akcja Na co Cię stać?

Małgorzata Socha i Qczaj - akcja Na co Cię stać?

Małgorzata Socha - akcja Na co Cię stać?

Małgorzata Socha - akcja Na co Cię stać?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×